نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
به طور مثل خود جنابعالی در پست هاتون در تاپیک کارهای ورود به آمریکا، وقتی در مورد کردیت کارد و Utilization Ratio توضیح دادید، فرمودید که بانک ها بالانس روزانه رو گزارش میدن! یا مثلاً فرمودید که اگه می خوای یه خرید بیشتر از مثلاً 30 درصد کردیت لاین تون بکنید، برید بالانس رو منفی بکنید، ولی الان من با Banker کپیتال صحبت کردم به من گفت ما فقط یک بار 2 یا 3 روز بعد بستن Statement بالانس رو گزارش می کنیم و بالانس روزانه رو گزارش نمی کنیم! و گفتن که اصلاً نمی تونی Overpayment کنی یعنی برخلاف اون چیزی که صحبت شما بود، نمیشه بالانس رو منفی کرد. حالا من به تجربه شما احترام میذارم ولی همون طور که عرض کردم با گذشت زمان و یا از ایالت به ایالت ممکنه پالسی یه بانک فرق داشته باشه.
تجربه من کی گوید به گفته کارمندان (حتی رئیس) شعبه توجه نکنید و همچنین به کارمندان مرکزی (تلفن)
حرف کارمندان این شعبه با آن شعبه متفاوت است. همچنین هر بار که زنگ می زنی بسته به این که کی گوشی را بر می دارد حرف متفاوتی می شنوید

همین الان بالانس کپیتال وان من منفی است! اگر من توانستم شما هم می توانید!
کپیتال وان بالانس را هر روز گزارش نمی کند و ماهانه گزارش می کند. اما بیشترین بالانس لحظه ای (ثانیه ای) آن ماه را در گزارش ماهانه اش می آورد

اگر باور ندارید همین الان بالانس بگذرید و ماه بعد بروید گزارشتان را در اکسپرین ببینید. باشد که مایه عبرت دیگران باشید