نقل قول نوشته اصلی توسط neda136 نمایش پست ها
من دیروز تو شکوه امتحان دادم واقعا باید از این مرکز تشکر کرد و اونو الگو کرد واسه مراکز دیگه که فک می‌کنن هرچی‌ بدتر با داوطلب برخورد کنن بهتر.من یه بار آزاد امتحان دادم که چون listening خیلی بی کیفیت بود بهم گفتن عصر دین و دانش هدفون میده ولی واقعا بد باهام برخورد کردن چون تو دانشگاه آزاد speaking بهم 6.5 داده بودن اما عصر دین و دانش انگار ممتحنش باهام دعوا داشت.داد 5.5 .آخرشم بهم گفت برو کتابمو بخون نمرت میاد بالا.
شکوه اوّلاً که صبونه دادن که واسه من خیلی‌ جالب بود چون من خیلی‌ سریع بیدار شدم و رفتم و نتونسته بودم صبونه بخورم و بهم یه جعبه داده شد که توش موز و کیک و آبمیوه بود.نظم برگزاری عالی‌ بود و کارمنداش واقعا خوش رفتار بودن حتی یکی‌ از مراقبین وقتی‌ داشتم یه بخشو اشتباه انجام میدم اومد بهم کمک کرد که واسم خیلی‌ تاثیر گذار بود. اسپیکینگ رو هم همون دیروز دادم. رفتار ممتحنم عالی‌ بود .اسم کسی‌ که ازم آزمون شفاهیو گرفت نوشین بود که امیدوارم بهم ۷ بده.کیفیت این مرکز از عصرِ دینو دانش که قبلا امتحان داده بودم خیلی‌ بهتر بود.من اگه نمره نیارم بازم همینجا امتحان میدم.به من محل آزمون رو سه شنبه قبل از امتحان اطلاع دادن چون من یک ماه پیش واسه این آزمون ثبت نام کردم.کیفیت listening هم خیلی خوب بود هدفوناشون خیلی خوبه.
بسیار سپاسگزارم که فیدبک خود را نوشتید. ان شالله که بهترین نمره ها نصیبتان شود.

اگر زحمتی نیست لطفا در مورد نحوه ثبت نام و تعیین زمان اسپیکینگ هم توضیحاتی بفرمایید .
اگر ممکن هست، نمره ی شما هم آمد اعلام بفرمایید.