سلام
براتون انجام میدیم
پیغام خصوصی بدید
نقل قول نوشته اصلی توسط eh_kh_gh_blb نمایش پست ها
سلام
من به زودی با یه شرکت امریکایی شروع به همکاری میکنم و قراره به صورت ریموت براشون کار برنامه نویسی انجام بدم و اون ها به صورت ماهیانه مبلغی بین 2 تا 3 هزار دلار به عنوان حقوق پرداخت کنند. از اونجایی که کشور ما با دنیا روابط خیلی!!! حسنه ای داره، این انتقال وجه فعلا بر همه ی جنبه های فنی و تخصصی کار ارجحیت پیدا کرده! البته روش های دور زدن زیاده ولی من دنبال کم دردسرترین روش (برای شرکت پرداخت کننده) و ارزان ترین راه برای انتقال این پول به ایران هستم. روال معمول پرداخت حقوق در این شرکت از طریق سایت payoneer.com هست که گرچه گزینه های عراق و افغانستان و بورکینوفاسو در لیست ثبت نامش هست، اما من اثری از نام میهن عزیزمون پیدا نکردم! راه دیگه ای که شرکت برای پرداخت حقوق داره از طریق پرداخت مستقیم به حساب بانکیه (فک کنم همون سوئیفت باشه؟؟؟). راستش من خیلی در این زمینه تخصص ندارم، از دوستان کسی هست که بتونه بهترین راه حل رو پیشنهاد بده؟ لطفا پیشنهاداتتون شامل گزینه ی قید همکاری رو بزن نباشه چون خودم از طریق پی پال میتونم این کارو به طور غیرمستقیم بکنم ولی هزینه ش واسم زیاده و دنبال بهترین راه هستم. البته اینکه پرداخت با تأخیر انجام بشه اهمیت زیادی نداره، فقط کارمزدش واسم مهمه
پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم