نقل قول نوشته اصلی توسط fahim00222 نمایش پست ها
1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
برق کنترل، دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول، معدل 16.86

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : برق کنترل، دانشگاه صنعتی شیراز(پذیرش با استفاده از سهمیه استعداد درخشان)، معدل 17.38
3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: -
4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :-
5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک مقاله ISI با ایمپکت خوب پدیرش نهایی، یکی هم submit
6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا برق کنترل
8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : سوئد، دانمارک، آلمان، ایتالیا
9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
10- میزان فاند مورد انتظار :
Full Fund
دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
این رو توی کامنت های قبلی هم گفتم و اینجا هم میگم . کلیت این تاپیک و نوع مشخص کردن شانس به نظرم خیلی درست نیست.
بنابراین فقط و فقط بهش به عنوان یه نظر خیلی گذرا (چه نظر من و چه نظر باقی دوستان) که امکان درست نبودنشم خیلی زیاده نگاه کنید (چه نظرات مثبت و چه منفی). به این دلیل که پروسه اپلای به شانس بستگی داره در کنار رزومه و خیلی چیزهای دیگه
و چیزی که به شانس بستگی داره پیش بینی کردن و مقیاس زدن واسش کاملا غیر منطقیه. بنابراین نباید نظری باعث بشه شما نا امید بشید

در مورد رزومه تون:
به نظرم حتما شانس دارید و خیلی مهمه که مقاله هاتون و بک گراندتون در راستای پوزیشنی باشه که براش اپلای میکنید
به لیست کشورهاتون حتما کشوری مثل هلند رو هم اضافه کنید!! قبل از المان و ایتالیا حتی (نظر شخصی)
یا وقتی دانمارک توی لیستتون هست چرا نروژ نباشه ؟!
به هر حال با محدود شدن به چند کشور خاص خب شاسن هم پایین تر میاد
ولی در کل برای تمام پوزیشن های که بهتون میخوره اپلای کنید (قاعدتا اپلای وکنسی ها هزینه ای براتون نداره)
اون مقاله سابمیتی هم حتما توی رزومه تون ذکرش کنید

موفق باشید