سلام دوستان
من قصد دارم برای ویزای 6 ماهه کار درخواست بدم و کلیه ی محتوای این موضوع رو در سایت applyabroad مطالعه کردم، همینطور سایت BAMF و KMK. چندتا سوال داشتم ازتون که ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.
1- برای تاییدیه مدرک دانشگاهی، اسم دانشگاه لیسانس من در سایت آنابین H+ هست. اسم دانشگاه فوق لیسانسم در تهران در سایت آنابین نیست ولی شعبه ی اصفهانش H+ هست. میخواستم ازتون بپرسم آیا میشه به شعبه ی دیگه ی دانشگاه تو سایت آنابین refer داد یا خیر؟
2- و اینکه با توجه به اینکه با مدرک لیسانس هم میشه درخواست داد اصلا لزومی داره که من مدرک فوقم رو assess کنم؟
3- در لیست مدارک مورد نیاز برای ارسال به ZAB که به فارسی در سایت KMK ذکر شده، فقط ترجمه ی مدارک دانشگاهی رو به زبان آلمانی خواسته و پایین تر گفته که کپی مدارک مکمل هم باید ارسال شه مثلا برای فوق لیسانش مدرک لیسانس لازمه. همینطور کپی مدارک پایان متوسطه روهم خواسته. حالا سوالی که واسه من پیش اومده اینه که مدارک مکمل و دیپلم و پیش دانشگاهی هم ترجمه ی آلمانی می خواد؟
4- و آخر اینکه من در حال حاضر تو سایت سفارت آلمان درخواست نوبت برای ویزای بیزنس ثبت کردم و هنوز وقتی هم برام اعلام نشده. میتونم همزمان برای این ویزا هم درخواست نوبت بدم؟ یا باید صبر کنم تا اول ویزای بیزنس رو دریافت کنم و بعد دوباره درخواست نوبت بدم؟
ممنون میشم اگه دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن.
با سپاس