نقل قول نوشته اصلی توسط Omh نمایش پست ها
سلام
ليسانس - دانشگاه آزاد اسلامي- معدل ١٨
سابقه RA and TA
چند سال به خاطر كار research فاصله داشتم تا الان
Letter of recommendation بسيا خوب دارم از استاداي تاپ دانشگاه اميركبير
٢ مقالهisi با imact 17 va 16
تخمين تافل : ٩٩
تخمين Gre: 325
fullfund
دانشگاه هاي رنك ١ تا 60
????
Mercc
سلام
دوست من اینکه یک دانشگاه دیگه درس خوندید و LoR های بسیار خوب از چند استاد از یک دانشگاه دیگه دارید کمی عجیبه (حداقل برای من!) مگه اینکه با اون ها مقاله داده باشید و یا پروژه ای انجام داده باشید.
این رو مطرح کردم از این جهت که اگر قرار هست شخصی که مدارک شما رو بررسی میکنه اعتبار دانشگاه امیرکبیر رو بشناسه، به طور قطع از اینکه شما اونجا درس نخوندید ولی از اونجا ریکام دارید، تعجب میکنه. و با خودش میگه، شاید این استاد فامیل شون هست! (فقط چیزی که اول از همه به ذهن میرسه رو دارم میگم که حواستون باشه)
اگه 2 مقاله با ایمپکت فکتور 16 و 17 دارید خیلی روش مانور بدید! GRE 325 خیلی خوبه و اگه بتونید بگیرید، با تافلی که حدس میزنید بگیرید، خیلی شانستون رو برای دانشگاه های متوسط رو به خوب و خیلی خوب زیاد میکنه... رنک 1 تا 20 امریکا خب کلا مملو از اپلیکنت های خیلی تاپ هستند (کسایی که ثبت اختراع دارن، کسایی که دانشگاه های لیسانسشون خودشون جزو 50 تای اول دنیان، خودشون نیتیو هستن و خودشون نمرات GRE بالای 320 اوردن)... پس نظری ندارم که چقدر شانس دارید... ولی برای متوسط ترها با توجه به نمراتی که حدس میزنید بگیرید و ایمپکت مقالاتتون احتمال زیادی میدم بتونید قبول شید...