نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1827

موضوع: مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

با سلام خدمت همه ی دوستان

من حدود یک ماه پیش برای یک پوزیشن دکترا تو دانشگاه اولو اقدام کردم و خوشبختانه برای این پوزیشن پذیرفته شدم .
    با توجه به اینکه دوره پوزیشن من 4 ساله با مبلغ ماهانه 2100 تا 2500 یورو پس از کم کردن مالیات به علاوه بیمه سلامت هستش می خواستم بپرسم که من الان برای کدام نوع از ویزا باید اقدام کنم Research یا student ؟؟ ( استادم گفته که برای Research باید اقدام کنم ).
    1-ایا من با توجه به اینکه بیمه سلامت دانشگاه را دارم باید بازم هم خودم بیمه کنم ؟؟
    2- مدت زمان اومدن ویزا بعد از وقت سفارت حدودا چند روز طول می کشه ؟؟ ( من تاریخ شروع به کارم در نامه پذیرش اواخر مرداد هستش ولی چون من تازه در اوایل خرداد ماه فارغ التحصیل می شوم و از طرفی هم تا کارهای مربوط به ازاد کردن مدرک و نظام وظیفه انجام بدم یک ماه طول می کشه و بعدش تازه میتونیم اواسط تیر ماه وقت ملاقات سفارت بگیرم که مدارکم تکمیل شده)
    3- ایا وقتی که سفارت میریم باید اصل مدرک تایید شده توسط وزارت علوم و خارجه ببریم یا اگر مدرک موقت هم ببریم کفایت می کنه ( چون فرایند گرفتن اصل مدرک یا دانشنامه حدودا یک ماه طول می کشه )؟؟

اخرین سوالم هم این که مراحل گرفتن ویزای Research چطوریه ؟

ممنون میشم اگر کسی از دوستان بتونه به سوالاتم پاسخ بده
    ویرایش توسط Saeid_gho93 : January 21st, 2019 در ساعت 01:40 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)