سلام به همگی
من در دوران کارشناسش ترم اول در درس فیزیک1 غیبت داشتم و حتی با ارائه گواهی پزشک هم نتونستم درسم رو حذف کنم چون قانون دانشگاه این بود که حتما" باید گواهی بستری در بیمارستان ارائه بدم که نشد ویه صفر ردیف تو کارنامه وارد شد
با وجود اینکه این نمره حدود 0.4 از معدل کل من کم کرد و توی اون ترم معدلم 6 شد.(نگید عجب بچه درس نخونیه من از ترمهای بعد طی یه حرکت طوفانی تونستم در اکثر ترمها معدل بالای پونزده بیارم و یه ترم هم معدل الف شدم و یه ترم بیست وچهار واحد درسای خفن پاس کنم و کلا" در شش ترم بدون احتساب ترم اول همه درسای پایه و اختیاری و تخصصی رو پاس کنم)
چند روز پیش دانشنامه لیسانسم رو آزاد کردم ، درخواستی هم دادم که اگه بشه این نمره رو از کارنامه خارج کنم ولی گفتند که باید قبل از گرفتن گواهی موقت این کارو انجام میدادم.
اما چند تا سوال هست که اگه راهنمایی کنید ممنونم
اول اینکه این نمره صفر و کلا معدل بسیار پایین ترم اول باعث خراب شدن همه چیز نمیشه؟ مثلا میتونم بگم که بدلیل وجود مشکلات زیاد ترم اول خراب شده؟
دوم اینکه میتونم از دانشگاه یه نامه بگیرم که نشون بده این صفر بدلیل غیبت بوده و اونو ترجمه کنم همراه ریز نمرات که خواستم بفرستم ، پیوست کنم؟
سوم اینکه من معدل درسای تخصصی ام خیلی خوبه ، این مورد ممکنه اون نمرات ترم اول که معمولا" درسا عمومی و پایه هستند رو پوشش بده؟

ببخشید زیاد شد