درود بر شما
بلاخره بعد 5 ماه و کلی پیگیری امروز یک ایمیل به من زدند تا موارد گفته شده را اصلاح کنم.
از اونجایی که موارد خواسته شده ایرادات بنی اسرائیلی و از سر باز کنی هستند میخواستم بپرسم امکانش هست بدون اعمال تغییرات فایل رو ارسال کنم؟ جواب میده اینکار؟
برخی ایرادات:
1- گفته شده که " تمامی تصاویر و فرمول ها باید حذف شوند" : درصورتیکه در فایل نحوه نگارش توصیف اختراع که در سایت مرکز مالکیت معنوی قرار دارد مستقیما این کار را مجاز ( و نه اجباری ) بیان کرده
2- جای دیگه خواسته تا "حتما به چند اختراع آمریکایی مشابه اشاره شود. و تفاوت ها بیان شود" و در جای دیگه "در بخش دانش پیشین باید حتما به چند اختراع آمریکایی که 70% شبیه طرح حاضر است اشاره شود و تفاوت این اظهارنامه با آنها بیان شود" : بگذریم که چه اصراری به آمریکای بودن هست؟! این 70% تشابه و آمریکایی بودن و ... رو از کجا در آوردند؟ توی کدوم آیین نامه نگارش یا ثبت اختراع آمده تا منم بخونم؟
در ضمن مگر کار داور ها همین نیست که بگردند و اگر مورد مشابهی بود ذکر کنند؟ من گشتم نبود.نه داخلی و نه خارجی. حالا اگر اونا میگن هست چرا من باید پیداش کنم؟
3- گفته شده " احتمال وجود نداشتن سیستم فیدبک بسیار بعید است. " : (این سیستم فیدبک یک بخشی از نوآوری اختراع بنده بوده ...) این جمله واقعا مربوط به یک داور متخصص و داوری کارشناسی هست؟ مگر دادم بقالی داوری بشه که وجب زده فهمیده "بعید هست" . حالا که بعید هست دقیقا چیکار باید بکنم؟
4- در بخش "بيان واضح و دقيق مزاياي اختراع ادعايي نسبت به اختراعات پیشین" عنوان شده که فقط یه دو مورد مزیت اصلی اشاره شود و بقیه حذف شود! چرا؟ کجا گفته فقط باید 2 مورد بگید و 4 مورد قبول نیست؟!!!!! همین ایراد را در بخش "ذکر صریح کاربرد صنعتی اختراع" گرفته شده و گفته فقط یک مورد باید ذکر شود!!
و و و ......
چندین ایراد از این دست هم در فایل توصیف و هم فایل ادعانامه گرفته شده.
شما هم تجربه ای در این زمینه داشتید؟ واقعا نمیدونم چیکار کنم.اگه همه این مواردی که اینا خواستند رو اعمال کنم هیچی از اختراع نمیمونه...همه رو باید حذف کنم.دیگه چه ثبت اختراعی میشه.

اگر جای دیگه بفرستم هم احتمال داره از دوباره همین داستان باشه؟
ببخشید طولانی شد کلی عصبانی هستم ....