نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 690

موضوع: کار بعد از تحصیل و مسائل مربوط به اقامت از این طریق

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار بعد از تحصیل و مسائل مربوط به اقامت از این طریق

نقل قول نوشته اصلی توسط rahilz نمایش پست ها
    سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه. این پست رو حدوداً یک سال پیش نوشتید. می تونم ازتون بپرسم الان در چه حالید؟ من دقیقاً وضعیت شما رو دارم. مستر ادبیات انگلیسی گرفتم توی آلمان. درسم ژانویه 2018 تموم شد. وقتی مستر رو شروع می کردم تصور می کردم تا دکترا پیش برم ولی وقتی مستر تموم شد دیگه انقدر از دنیای آکادمیک به خصوص توی آلمان دلزده شده بودم که فکر کردم بیفتم دنبال کار. اون چند تا جایی هم که برای دکترا اپلای کردم نتونستم فاند بگیرم. من برای هر کاری اپلای کردم تا الان (نزدیک چهل تا جا) هیچ جوابی نگرفتم. پس با این حساب کلاً امیدی نیست؟ می تونم بپرسم شما چه کاری پیدا کردید که بهتون گفتن مرتبط حساب نمیشه؟

سلام . منم هم همین رشته و مقطع رو اینجا خوندم و الان دنبال کار مرتبطم. تونستم تو زمینه customer support یچی پبدا کنم به صورت فولتایم ولی متاسفانه اداره مهاجرت قبول نکرد ازم گفت که حقوقت پایینه و باید حداقل ناخالص 3200 ماهیانه باشه. الان مونیخ هستم.
    با این رشته تحصیلی واقعا شغلی به نظرم نمیرسه که انقد حقوق بدن. اصلا منصفانه نیست که همه رشته هارو مثل هم میبینن و فکر میکنن همین که مستر داری پس باید حداقل 3200 درامد داشته باشی.

دوستان کسی ایده ای اگه داره ممنون میشم به اشتراک بذاره.
    ویرایش توسط aze89 : August 4th, 2019 در ساعت 09:19 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)