نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush_IM نمایش پست ها
سلام من فرم شماره 3 رو قبل فارغ التحصیلی گرفتم مهر و امضا دبیر خانه رو هم گرفتم ولی کارای فارغ التحصیلیم رو الان انجام دادم، برم اداره مرکز امور بین الملل مهر میکنه برام؟ چون مترجم میگه بدون مهر اداره مرکز امکان ترجمه وجود نداره

در ضمن من الان بخوام اپلای کنم با همین ریز نمرات میتونم کارامو پیش ببرم؟ چون پرسیدم میگن نه مدرک موقت و نه دانشنامه رو بهم نمیدن
از یه طرفم دانشگاه پلی تکنیک میلان برای ثبت نام 2 تا گزینه داره در حین تحصیل که باید گواهی اشتغال به تحصیل ببرم و فارغ التحصیل که باید مدرک و اینجوری آپلود کنم که بهم نمیدن
راهکاری هست که نشون بدم من فارغ و التحصیل شدم و معدلم و تعداد واحدامو نشون بده؟مثلا مثل همین فرم شماره 3 مدرکی بهم بدن؟
سلام
بدون مهر سازمان مرکزی هم باید ترجمه کنن قاعدتا. ولی ببرین احتمالا براتون مهر کنن. اگر مترجم براتون مهم نیست می تونین از جاهای دیگه هم بپرسین ببینین بدون مهر ترجمه می کنن یا نه.
در مورد سوال دومتون از دانشگاه مقصد بپرسید ببینید قبول می کنن پروندتونو با ریزنمرات غیر رسمی بررسی کنن یا نه. اکثرا قبول می کنن ولی اگه قبول نکنن کاری نمی تونید بکنید.
برای تعداد واحد مدرک دیگه ای نمی دن و از همون فرم ۳ باید حساب کنه دانشگاه مقصد. برای معدل می تونید نامه ای که دانشگاه برای نظام وظیفه می زنه رو ترجمه کنید.

موفق باشید.