نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanpj نمایش پست ها
    از دوستان ممنونم برای پاسخگویی
    من رشتمو جا انداختم من تکنولوژی نرم افزار میخونم
    در ضمن معدل کاردانی من شده بود 13.80
    حالا در کل میخواستم ببینم دانشگاه آزاد بودن در شهر دوری بودن تاثیر داره یا نه
    یعنی یکی تو شرایط من مثلا دانشگاه آزاد کرج یا تهران شمال باشه شرایطش با من یکیه
    مشکل زبان هم ندارم میتونم نمره خوبی بیارم تو تافل یا آیلتس
    حالا با این شرایط میشه کاری واسه MIT کرد
    هرچی هم لازم باشه میتونم انجام بدم
    اگه بتونم بورس بگیرم ترجیحا MIT
    شما چه کارهاییرو پیشنهاد میکنید انجام بدم واسه احتمال بیشتر گرفتن پذیرش و حتما بورس در MIT یا دانشگاهای در حد MIT در رشته روباتیک یا هوش مصنوعی
    با تشکر فراوان از شما دوستان عزیز
    به نظر من بايد واقع بين بود. نوع دانشگاه و معدل خيلي اهميت داره و اونام خيلي براشون مهم نيست كه كدوم شهر باشه، نوع دانشگاه بيشتر مهمه (البته اگه شرايط يه نفر از همه نظر عالي باشه، يه دانشگاهي مثل MIT مي تونه نوع دانشگاه رو ناديده بگيره). حتي دانشگاه هاي خوب روي معدل خيلي حساس هستند و تا اونجايي كه مي دونم براي اكثر دانشگاه هاي تاپ بايد معدل بالاي 17 باشه و تافل معمولا بالاي 100 مي خوان. بعضي هاشون اگر مينيمم GRE اون ها رو نياري بدون توجه به بقيه چيزا reject مي كنن (نمي دونم MIT اصلا GRE مي خواد براي كامپيوتر يا نه). در نتيجه اول بايد مينيمم هاي اون دانشگاه رو بدست اورود. در مرحله دوم بايد به رقيب هات فكر كني. مي توني توي بخش reject همين فروم رو چك كني كه كساني كه شرايط بهتر از تو داشتن از كدوم دانشگاه ها ريجكت شدن تا بتوني جايگاه خودت رو بين رقيب هات پيدا كني. روي تافل وقت بذار براي بالاي 100. من خودم هم هوش مصنوعي خوندم و رزومم صفحه ي 19 همين گروه هست، با تافل 109. به قول rf.ariyapour منم جرات اپلاي براي چنين دانشگاهي رو ندارم.
    ویرایش توسط pegahtk : July 20th, 2010 در ساعت 02:01 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)