سلام مجدد من به خاطر سنگین بودن هزینه آزاد سازی مدارک، هنوز مدارکم رو آزاد نکردم. چون باید هزینه رو از کسی قرض می‌گرفتم. الان که با یک کارفرما به توافق رسیدم جهت همکاری قرض گرفتن این مبلغ منطقی هست برام. فقط میخوام یک مقدار اطمینان خاطر پیدا کنم در باره این موضوع که آیا در سفارت امکان داره فقط آخرین مدرک تحصیلی و ترجمه اون رو ارائه کرد؟ چون از مدارک تحصیلی من تنها مدرک اخرم (ارشد) دانشگاهش +H و نام مدرک در آنابین اومده. اگر هماهنگی لازم هست از سمت کارفرما صورت بگیره فکر نکنم مشکل خاصی برای این کار داشته باشند. خواستم با کمی اطمینان خاطر مبلغ مورد نظر رو تهیه و مدارک رو آزاد کنم.
نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
اینکه شما با لیسانس اقدام میکنید یا فوق لیسانس به سیاست خود شما و نیاز کارفرما بستگی داره اما توجه داشته باشید شرایط دیگر رو فدای این موضوع نکنید. مثلاً سابقه کار شما بعد از فوق لیسانس ملاک هست. ضمناً بر فرض که شما در این خان بدون تاییدیه ZAB سفارت رو گذروندید بعدش در آلمان باید این مرحله رو انجام بدید ! پس حالا که بیش از سه ماه وقت دارید مدارک مربوطه رو بفرستید و تاییده از آن مرکز بگیرید تا برای همیشه خیالتان راحت باشد. موفق باشید