نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
سلام
معدلم 15.3 هست فعلا. از دانشگاه فردوسی و بیولوژی میخونم. زبانم هم خوبه ولی هنوز مدرکی ندارم. رزومم هم شامل یک ترجمه کتاب ه(به انگلیسی) به علاوه ی یک پروژه که اگه انشاءالله به ثمر برسه.
دنبال یک دانشگاه خوب هستم. چون گرچه معدلم بالا نیست اما روحیه ی ریسرچم بالاست(اینو اساتید میگن تعریف از خود نباشه!) بنابراین قصدم فقط رفتن نیست یه جایی میخوام که زمینه برای پیشرفت هرچه بیشترم فراهم باشه.
هزینه ی مالی رو هم نمیشه چشم پوشی کرد. اگه بشه بورس گرفت خیلی عالیه.
رسما گیج شدم!
ممنون میشم راهنماییم بکنید که شانس پذیرش در کدوم دانشگاه ها رو دارم.
در واقع شما فقط یه معدل دادید و اسم دانشگاه خواستید! و هیچ کس نمی تونه بگه: اوه با این شرایط، دانشگاه الف و ب و ج! (در اروپایی که صد ها دانشگاه خوب داره)
(زبانتون خوبه یا روحیه ریسرچتون خوبه! خب این خیلی خوبه! ولی به عنوان ملاک ارزیابی نمره زبان مهمه و پابلیکشین ها)
اصولا فکر کنم بچه هایی که در این سطح هستید (هنوز عملا وارد فاز اپلای کردن نشدین) کافیه یه نگاه کلی به نتایج پذیرش بکنید تا یه ایده کلی دستتون بیاد. البته پست زدن هم ضرر نداره ولی در جواب سوال کلی و مبهم جواب کلی و مبهم می گیرید. مهم نیست بچه های این فروم چقدر تجربه داشته باشن و چقدر بخوان به شما کمک کنن. با این اطلاعاتی که شما دادین جواب منطقی فقط اینه که :اگه نمره زبانتون خوب باشه، برای دانشگاههای خوب و متوسط اروپا اپلای کنید، شانس پذیرش گرفتن دارید. شانستون کم هم نیست.