نقل قول نوشته اصلی توسط kazhal نمایش پست ها
بله من مدرک اصلیمو خیلی وقته گرفتم اما اونم الان دست دانشگاهیه که دارم توش فوق میگیرم! اما اگه برم بگم لازمش دارم با تعهد یه مدتی بهم میدنش. واسه اپلای کردن به اصلش که نیاز ندارم؟ چون دوباره باید پسش بدم

در ضمن این مراحله ریزنمره گرفتن و اینا چقدر زمان میبره؟
خب من چون بعد کارشناسی دیگه ادامه تحصیل ندادم دقیقا نمیدونم. ولی حدس می زنم مشکلی نداشته باشه، چون واسه ریز نمره، یه کپی از دانشنامه ی اصلی رو میخوان و اینطور که شنیدم از زمان درخواست تا دریافت کمتر از یک ماه باید بکشه، که اون هم در صورت ارسال پستی هست، چون تو تهران یه امضا میخواد و اگه دستی بگیرین در حد دو سه روزه!
واسه اپلای اصل که نمیخوان باید کپی برابر اصل و ترجمه ی رسمی بشه و روال دارالترجمه برای رسمی شدن و اینها...

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
بچه ها من به يه مشكل بزرگي برخوردم
بعد از 2 ماه دوندگي كه مرسولم از شيراز فرستاده بشه تهران ( مسئول فارغ التحصيلان 1 ماه مرخصي بوده و يه روز در ميان مياد سر كار ) با شماره پيگيري رفتم تهران ميگن مرسوله شما برگشت خورده ! الان 2هفته هست كه هنوز دست امور فارغ التحصيلان شيراز نرسيده ...تهران ميگه مشكل از شيراز هست .شيراز ميگه ما اطلاع نداريم. كسي تا حالا به اين مشكل بر خورده ؟؟؟؟؟
بابات این بدشانسیتون متاسفم و تنها از طریق همون دانشگاه و سازمان مرکزی میتونید پیگیر باشید. حتما پیگیری کنید