نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
به نظرم مي‌تونه خوب باشه. موقع نوشتن سعي كن پاراگراف بنديتو درست كني. به نظرم از since يك پاراگراف كن. از i hope هم يك پاراگراف. بين پاراگراف‌ها رو هم يك سطر خالي بگذار. جوري تنظيم كن كه چشم خواننده در كوتاه‌ترين زمان مهم‌ترين مطلب رو پيدا كنه. اين رو هم حتما مي‌دوني كه معمولا اولين چيزي كه مي‌خونيم چند كلمه اول پاراگراف‌هاست و هر جا كه سطر خالي باشه، شانس خونده شدن پاراگراف بعدش مي‌ره بالا.

حالا روي متن انگليسي‌اش هم مي‌شه كار كرد، ولي خب با اين استاد با اين شرايط، همين مقدار كافيه. بزنش بره به اميد خدا. اگر تونستي يك جمله هم درباره اينكه به فلان موضوع كاريش علاقمندي اضافه كن.
براش فرستادم بعد هم این جواب و داد
I don’t have an open research project at this time.
So, it will be best if you send me as much information as possible about you.
Once a project is funded I will then look through the files of all applicants and contact the most suitable candidates.
غیر از رزومه چه اطلاعاتی رو می شه فرستاد دیگه؟! هر چند فکر نمی کنم دیگه خیلی مهم باشه...

یکی از استاد ها هم ایمیل زده و نمره Quantitative و خواسته..من نمره Q ام پایین بود ..690..ولی می خوام به این موضوع اشاره کنم که این نمره پایین به خاطر یه مشکلاتی موقع امتحان بوده و من دوباره امتحان دادم و نمرم خیلی بهتر می شه...این دانشگاهه خیلی خوبه و نمی خوام این فرصت و همین جوری از دست بدم......این متنو نوشتم..می شه ببینی خوبه یا نه...

Dear Professor Longdon,

Thank you for your reply. My last GRE scores are: Verbal:500, Quantitative: 690( My low Quantitative score was due to some problems during the exam); However, I have taken another GRE test on Oct. 23 and Hopefully my Grad will be much better than the last one. I can get my official test result in about two weeks and I expect my new scores to be 500-600 in Verbal and 770-800 in Quantitative.

I look forward to hearing from you.
Yours sincerely,

فقط آخرش نمی دونم چی بگم که یه جوابی بده و من و تو خماری نگذاره...
خیلی ممنون..