نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
دوست من
این مطلب صرفا مقایسه است.
اولا این موردی که شما مطرح کردید درست مثل معیار علمی سنجش نرخ ارائه خدمات اینترنت بود که توسط وزیر محترم ارتباطات جدیدا مطرح شد!!! معمولا مصرف ویزا کارت برای مراحل مختلف گرفتن پذیرش به طور میانگین حدود ۱۰۰۰ دلار هست. برای چنین مبلغی مقایسه منطقیه.
دوما مگه راه بهتری هم داشتید؟! از نرخ خدمات مهمتر کیفیت ارائه خدمات و از همه اینها مهمتر امکان ارائه خدمات هست! اگه من الان به شما بگم که کارت ۱۰ دلاری رو میدم ۵ هزار تومان بعد یه کاغذ پاره به شما بدم که نتونی ازش استفاده کنی اون موقع دیگه مهم نیست که من چقدر دارم ارزون میدم بلکه مهم اینه که کار شما راه نیافتاده!!!
اینجا هدف اینه که بتونیم با توجه به تجربیاتمون به کسانی که بعد از ما این راهو میرن کمک کنیم.
سلام دوست عزيزتر
من نمي دونم "معیار علمی سنجش نرخ ارائه خدمات اینترنت" چيه ولي اگه مي خواين برين درست مقايسه كنين كاري نداره برين اون 1000 دلار را در سايت يكي از اين آگهي دهنده ها بزنين و ببينين قيمت چقدر ميشه بعد برين با نرخ 1040 تومن حساب كنين ببينين چقدر ميشه. تازه اين در صورتي هست كه كارت 1000 دلاري را بخواين يه جا خرج كنين چون تو سايتشون مي نويسن بعد 15 روز تضميني نداره. اگه مجبور شين كه خرد خرد بخرين اوضاع بدتر هم ميشه.
پيشنهاد من هم اين هست كه از يكي از دوستاتون كه اون طرف هستن بخواين براتون پرداخت كنن. همين كاري كه من الان دارم مي كنم.