نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzan_r نمایش پست ها
    ببخشيد اين سوال را اينجا مطرح مي كنم اما موضوع خروج از كشور را چك كردم اما موضوع بسته شده بود . آيا وزارت علوم سالي 3 بار براي كشور آمريكا اجازه ي خروج ميده ؟ من اگر امسال كلير ويزام بياد مي تونم برم اما مي خوام بدونم مثلا براي سال 90 هم دوباره به من اجازهي خروج ميده اگر I-20 جديد داشته باشم براي ترم پاييز ؟
    سلام
    سئوال شما اینجای دومش مربوط میشه به نظام وظیفه نه مزارت علوم
    من 2 روز پیش وزارت علوم بودم یکی مشکل تو رو داشت ولی اونور بود ار ایران رفته بود.
    نظام وظیفه به شما در سال 2 بار اجازه ی ورود به کشور را میدهد هر بار به مدت 3 ماه. جالبه بدونید که اقای موسوی (وزارت علوم) گفت 2ماه!
    حالا کدومه نمیدونم. ولی فکر کنم همون 2 ماه باشه . جمعا در سال میشه 4 ماه . فکر کنم بسه دیگه.

شما وزارت علوم فقط یک بار برات معافیت تحصیلی صادر میکنه اگر معافیت تحصیلیتو بپرونی دیگه بتید بری سربازی و یا مثلا اگه دوبار پذیرش بگیری میتونی دانشگاهتو در وزارت علوم تغییر بدی ( اگه تو یه کشور باشی بچه ها میگن راحت تره) (ولی اگه کشورتم تغییر بدی فکر کنم بشه ، قبلا یکی به این سئوال تو این تاپیک جواب داده بود بگرد پیدا میکنی)
    ولی یادت باشه معافیت جدید برات صادر نمیشه یعنی اگه برای فوق ات 1 سال از 3 سالتو درس خونده باشی برات فوق جدیدت فقط 2 سال وقت داری اون جدیدتو بخونی و یک روز هم بیشتر بت نمیدن!!

من حتی در مورد مقطع هم پرسیدم گفتم الان دارم برای فوق معافیت میگیرم که 3 ساله است اگه سال دیگه پذیرش دکترا بگیرم بیارم براتون معافیتمو 6 ساله میکنید که این فوقه ولش کنم برو دکترا مستقیم بخونم !
    گفتند نه . میتونی دکترا بخونی ولی تو مدت همون 3 سال ( که تازه 1 سالش هم که پریده ، پس دکترای مستقیمتو باید تو 2 سال بخونی!!!!!!!)

بهتریم کار همان طور که میگفت اینه که فوق ات را بگیر و بعد جدا برای دکترات اقدام کن یعنی یک معافیت جدید برای یک مقطع بالاتر .
    وزارت علوم برای هر مقطع فقط یک بار معافیت تحصیلی صادر میکنه!!!!!!!!! یکی فوق (3سال) و یکی دکترا(6سال)
    ویرایش توسط ali_m4057 : December 17th, 2010 در ساعت 09:56 AM
    روزی پس از انکه بر نیروی بادها ، امواج،جزر و مد یا جاذبه مسلط شدیم ، نیروی عشق را متوجه خداوند خواهیم کرد. آنگاه برای دومین بار در تاریخ جهان ، انسان آتش را کشف خواهد کرد. تیلارد دوشاردن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)