نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh
سلام
بچه ها نگران نباشین. علی جان کاش شما یه سری به سایت وزارت علوم میزدی.
اینطوری نیست که علی آقا و بهروز خان میگن. هم فوق لیسانس 1 ساله و هم مدرک دکترای بدون فوق لیسانس مورد قبول وزارت علوم هست. البته خب قطعا باید خود دانشگاه هم مورد تایید باشه که مدرک هم قبول بشه، که لیست این دانشگاه ها در سایت وزارت علوم برای هر کشوری هست و فکر کنم همین جا هم اگه سرچ کنی بشه پیدا کرد.
البته اطلاعات من مربوط به مدارک انگلیس هست.
در مورد مدرک دکترای بدون فوق، مدرک شما دکترا ارزیابی میشه و فقط در پایین مدرک مینوسین که این تحصیلات بعد از اتمام دوره کارشناسی انجام گرفته است. این هم چیز خاصی نیست. بابا من خودم دارم اینجوری میخونم خب اینجا. حاجی اینقدر دل مارو نلرزون !
نترسین برادر ها و خواهر ها. هممون اینشالله دکتر میشیم. ;D بعدش میریم یه تزریقاتی میزنیم
آره من به خود وزارت علوم سرزده بودم!

اینجا همه چیز با یکم چونه زدن قابل حله ولی کماکان فکر میکنم اگه هنوز نرفته اید و شروع نکردین به تحصیل، به وزارت علوم یک سر بزنید. یکیاز رفقا قبل از گرفتن مدرکش از وزارت علوم سؤال کرده بود و مجبور شده بود در تحصیلاتش تغییراتی اعمال کنه. البته ایشون مشغول به تحصیل در یکی از دانشگاه معتبر از نظر وزارت علوم کشور فیلیپینه. تعجب میکنم! مگه ایمیل، تلفن و یاحتی مراجعه به وزارت علوم (برای کسانی که اینجا هستند) چقدر زحمت داره؟!