نقل قول نوشته اصلی توسط m.arash نمایش پست ها
دوست عزیز سلام
شما قبل از ارسال سوالاتتون باید خوب جست وجو کنید تا انجمن و تاپیکی که مربوط به سوالاتتون میشه رو پیدا کنید! بعدا پست بزارید. من هم که در پست قبلی من در این تاپیک پامو تو کفش مدیر محترم این انجمن کردم و این نکته رو هم اونجا متذکر شدم!

شما میتونید سوالاتتون رو در انجمن: کار و اقامت دائم در آمریکا در تاپیک های مربوط به سوالاتتون ینی اینجــــــــا و اینجــــــــا پیگیری کنید! نیازی هم به پست گذاشتن نیست چون دوستان قبلا هم همین سوال رو پرسیدن و جواب گرفتن!!!
راجع به سوال دوم حقیقت اینه که قاعدتا باید برگردی اما خب دوستان راههای زیادی دارن واسه موندن! یکی میره تو فکر پیدا کردن یه شرکت واسه کار که البته اون هم مخصوصا واسه ما ایرونیا سخته و مشکلات خودشو هم داره! یکی هم ممکنه بخاد واسه فوق دکترا اقدام کنه و تا شاید احتمال اینکه عضو هیئت علمی اونجا بشه بره بالا و خیلی راههای دیگه که همشون هم سختند وتلاش فراوان میخاد! به هر حال تو همون انجمنی که گفتم مینونی این موضوع رو هم پیگیری کنی!
من زیاد با Persian_Boy عزیز موافق نیستم موندن اونجا خیلی دردسر داره ! اینو رو حساب میگم! من از پسر داییم که اونوره شنیدم ! کلی دردسر کشید تا ... البته میگفت راه واسه دور زدن همیشه هست فقط پشتکار میخاد!!!
موفق باشی دوست عزیز.
نه بابا خیالت راحت. دردسر نداره! از خداشون هم هست! مصاحبه اخیر یکی از مسئولین وزارت امور خارجه آمریکا رو ببین. تو تاپیک multiple-entry لینکش رو بچه ها گذاشتن. ببین وقتی راجع به کار کردن دانشجوها بعد از تحصیل میپرسه ازش ، چی میگه! اونی که پسر داییتون گفته احتمالا منظورش داستان های green card و citizenship بوده! بحث این تاپیک چقدر تمایل داره به منحرف شدن من نمیدونم!