سلام دوستان،

من از یه دانشگاهی(x) پذیرش گرفتم، حتی برای ویزا اقدام کردم و منتظر نتیجه اش هستم؛ ولی همزمان جریان گرفتن پذیرش از دانشگاه دیگه(y) ادامه داشت..

چند روز پیش یه کارگاهی شرکت کردم که فهمیدم این دو گروهی که من براشون اقدام کردم با هم ارتباط تنگاتنگ دارن، البته چون با هم مقاله نمی دن اینو از رو کاراشون نمی شه فهمید.. اتفاقا موقع شام من و اون استاد y و یکی از همکاران استاد x حضور داشتن و من خیلی تو شرایط بد و بغرنجی قرار گرفته بودم..
مشکل اینجاست که ما هر چی می کشیم از ایرانی بودنمونه و همه جا تابلو هستیم..
خلاصه استاد x فهمید با وجود داشتن پذیرش جای دیگه ای هم اقدام کردم و زودی گذاشت رفت، عکس العملاش هم به نظرم معنی دار اومد..
اینم بگم که استاد خودم تو دانشگاه x می دونست که من جاهای دیگه ای هم دارم apply می کنم ولی از چند و چونش نپرسیده بود. منم دیگه نیودم بگم با وجودی که که پذیرش دارم جاهای دیگه رو هم دنبال می کنم هنوز..

من تا جایی که می تونستم صادقانه عمل کردم، ولی حالا شرایط خیلی بغرنجی پیش اومده که نمی دونم چه می تونم بکنم..

قضیه اینه که تا استاد x اومد با من سر صحبت رو باز کنه، استاد y بهشون گوش زد کرد که این دانشجوی منه غافل از اینکه..
حالا امروز می خواستم خیلی ساده email بزنم به استاد خودم تو دانشگاه x و یه جورایی اعاده حیثیت کنم. ولی نمی دونم چی کار کنم و چی بگم..

لطفا راهنماییم کنید و خودتون رو جای من بگذارین..

ممنونم