نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
امروز (چهارشنبه) یکی از دوستان رفته سفارت واسه تایید مدارک و به اون ها گفته که ما 4 هفته است منتظر ویزا هستیم. اون ها هم گفتن که هنوز ویزاها نیومده و گویا مشکلی وجود داره، اما چه مشکلی هیچ چیزی در این مورد نگفتن.
این دوستمون با خود کنسول هم صحبت کرده و اون گفته که یه مشکلی هست در صدور ویزاهای بچه های کامپیوتر، برق و مکانیک. البته گفته روابط بین ایران و بلژیک تغییر نکرده و این مسئله درون کشوری هست و ربطی به جایی نداره.
این دوست عزیز با آقا سعید هم صحبت کرده و اون هم گفته ویزاها نیومده و فعلاً خبری نیست و گفته هیچ چیزی در مورد علت این که دیر شده و یا این که کی ویزاها میرسه نمی دونه.

ا- البته در ارتباط با موضوع رشته های کامپیوتر، برق و مکانیک، فکر نکنم صادق باشه، چون من حداقل یک نفر و می شناسم (rafat) که رشتش جزو اون سه تا نیست اما هنوز هم ویزاش نیومده.
به هر حال این دوستمون به من این اطلاعات و داد و من هم گفتم این جا بگم تا دوستان فعلاً در انتظار تماسی از طرف سفارت نباشن
من هم از طرق مختلف پی گیری کردم وضعیت ویزا رو و جالب اینجاست که ازهرطرف جوابی متناقض با بقیه شنیدم!
فکر می کنم لازم باشه که یک روز خاص مثلا فردا یا یکشنبه، همه ی دوستانی که منتظر ویزای دانشجویی هستند بریم دم در سفارت و تا دریافت جواب درست و قانع کننده اونجا بمونیم!
با اون حجم پولی که از ما گرفتن اصولا باید حداقل جواب ما رو درست بدن و این کارشون خیلی زشته که به هر کی یه جواب می دن و همه رو از سر خودشون باز می کنن...
اگر هم دولت و حکومت بلژیک با کس دیگه ای خصومت سیاسی داره نباید دانشجوهای بیچاره تاوانش رو بدن...
فکر می کنم باید بریم اون جا و بگیم ما با خود سفیر صحبت می کنیم و نه کس دیگه ای!
نمی شه که ماه ها بگذره و ما همین طور منتظر تماس شون بمونیم الی الابد!
من واقعا انتظار برخورد این چنینی از سفارت بلژیک رو نداشتم... واقعا متاسفم برای خودم....