نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
همونطور که گفتم تصمیم با خودتونه, اما صرفا جواب میدم تا بقیه دوستان کاملا مطلع بشن.
اتفاقا من خیلی هزینه کمی میکنم! دانشگاه که کاملا رایگانه و هزینه زندگی هم در المان به مراتب پایین تر از بقیه کشورها هستش و نسبت به امریکا و انگلیس نسبت یک به سه/چهار داره!در ضمن! همونطور که گفتم هخشوله های المان مشکل عدم تطبیق ندارند و این نکته برای هخشوله های سویسه. این مسئله برای خود منم خیلی مهم هستش چون بابت ارزشیابی ممکنه هزینه های گزافی متحمل بشید! اما مستر هخشوله های المان اگر چهار ترمه باشن بدون هیچ قید و شرطی قبولن ( البته چیزی هستش که طی تماس های مکرر با اداره ارزشابی متوجه شدم , حالا این که فردا از خواب بلند بشن تصمیم دیگه ای بگیرن رو من دیگه اطلاعی ندارم!)
اینم بگم, من به این دلیل در هیچ دانشگاه دیگه ای در المان اپلای نکردم چون HTW, در کل المان, تنها مرکزی هستش که مهندسی عمران رو به صورت انگلیسی ارائه میده.از شانس خوبه منم دقیقا همون گرایشی هستش که میخوام.
هیچ وقت اعتماد به نفس خودتون رو از دست ندید و برای همشون اپلای کنید انشالله که پذیرش میگیرید.
ممنون دوست خوبم Dexoy

من قصد توهین یا ناراحتی به شما رو نداشتم. فقط نگران از این بودم که نکنه بد برام رقم بخوره. منم مطمئن باشید اگر خدای نکرده نتونم از یک دانشگاه خوب پذیرش بگیرم . مطمئن باشید همین FH های خوب رو انتخاب می کنم. خلاصه موفق و برقرار باشید . سلام من رو به سرزمین ژرمن ها برسونید.