سلام بچه ها تو رو خدا کسی می تونه به من کمک کنه
من ایران نیستم. مالزی درس می خونم. واسه تورین اقدام کردم بورس گرفتم البته دوباره مستر. من زمانی که دانشگاه گفت با سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزا هماهنگ کنید ، ازشون پریسدم من که توی مالزیم باید با سفارت ایتالیا تو مالزی تماس بگیرم یا سفارت ایتالیا توی ایران. اونا هم گفتن مالزی. منم از سفارت ایتالیا توی مالزی پریسدم اونا اصلا چیزی به اسم ددلاین یا تشکیل پرونده ندارن. گفت هر وقت جواب دانشگاه اومد بیا واسه ویزا.
حالا که رفتم می گن "declaration value" می خوان از مدرک دیپلم و لسانسم که توی ایران گرفتم و این و باید از سفارت ایتالیا توی ایران بگیرم. آقا من 50 بار زنگ زدم به اینا ، ایمیل زدم .که بپرسم این "declaration value" چه قد طول میکشه و کلا چی کار باید بکنم تا بگیرمش. اما هیچ کس جوابم نمیده. من خانوادم شهرستان زندگی می کنن و هیچ کس تهران نیست که بگم بره بپرسه.
کسی می تونه بهم بگه برای گرفتن این "declaration value" من چه کار باید بکنم و مخصوصا بگه چه قد گرفتنش طول می کشه؟

یه چیزه دیگه اینکه من دو سال ایران نیستم ، مامانم بد جور دلتنگه ، نمی تونم قبل از دیدینش مستقیم از مالزی برم ایتالیا
آیا امکانش هست که من بیام ایران و الان واسه ویزا از طریق سفارت ایتالیا توی ایران اقدام کنم؟ با اینکه پرونده تشکیل ندادم.(آخه این پرونده دیگه چه صیغه ای ...). در ضمن من مدرک زبانم رو پست کردم واسه دانشگاه. آخه وقتی اسامی رو تو سایت زدن گفتن اصل مدرک هایی رو که آپلود کردین باید پست کنین، منم پست کردم.
سفارت ایتالیا توی مازی اصلا مدک زبان نمی خواد که! چه طور اونا می خوان؟آیا با این شرایط من امکان اقدام کردن واسه ویزا از طریق سفارت ایتالیا توی ایران هست؟
بچه ها واقعا ممنون میشم اگه یکی که می ره سفارت این روزا ، سئوال های منم بپرسه. یا اگه خوتون می دونید جوابمو بدین. اگه کمکم کنید یه دنیا ممنون میشم...