نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 148

موضوع: برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید (لینک به ویک

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید

نقل قول نوشته اصلی توسط bamshad نمایش پست ها
    من قصد دارم با ویزای کار بیام، اما فک کنم بتونم کمی از مالیات هایی که پرداخت میکنم رو برگردونم! ایا دادن مالیات بیشتر باغث بالا رفتن کردیت میشه! یعنی اگر درخواست بازگردوندن بخشی از مالیات رو بدید خوب نیست؟
    یک سری پارامترها هست که خود به خود تاثیری بر بالارفتن کردیت ندارند. اما انجام ندادنش باعث خراب شدن اعتبار شما می شود. مالیات از جمله اون عوامل هست اما نه به طور مستقیم.
    شما نمی تونید درخواست بازگردوندن مالیات رو بدید! همانگونه که جناب ghlobe هم اشاره کردند، کارفرمای شما در طول سال درصدی از حقوق شما رو به عنوان علی الحساب مالیات کسر و به دولت پرداخت می کند. در پایان سال، با در نظر گرفتن کل درآمد سالانه شما از منابع مختلف (که یکیش حقوقی است که از کارفرمایتان گرفته اید) و جداول مالیاتی و تخفیفات ویژه و ...، میزان مالیات نهایی و قطعی شما محاسبه می شود. حالا اگر این مالیات کمتر از مجموع علی الحساب پرداختی شما در طول سال باشد، مابه التفاوت طبق برگه های مالیاتی به شما برگردانده می شود. اگر هم برعکس، مالیات محاسبه شده شما بیشتر از مجموع علی الحساب پرداختی شما در طول سال باشد، باید تفاوت را پرداخت نمایید.
    ویرایش توسط mrjalali : August 22nd, 2012 در ساعت 11:03 PM
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)