نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

دوست عزیز. با مکاتباتی که با شرکت بیمه داشتم با وجودی که اسمم توی دیتابیس اونها نبود ولی اینکه میگویید برای افراد خارجی بیمه در نظر گرفتند صیحیح نیست
    خود شرکت بیمه (ADIF) به من گفت که ملیت مهم نیست، اگر اسم شما در بانک اطلاعاتی موجود نباشه باید به رویال بانک تماس بگیرید تا اسم و مشخصات درست شما رو
    برای ما بفرسته تا بتونید خسارت رو دریافت کنید.
    من ازش بطور واضح پرسیدم که شامل ایرانی ها هم میشه، نگفت نه یا تحریمی یا بخواد بپیچونه...
    باید اول یه کاری کرد که بانک لعنتی اطلاعات رو بفرسته برای ADIF.
    ولی جواب نمیدن...

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaz نمایش پست ها
    کلا بهتون بگم که اونجا متاسفانه خيلي خر تو خره!!!!!!
    سيستم باکي الکي هم دارند.
    در مورد سوالتون بگم , بله چند ايراني بودن که پولشون رو گرفته بودن ( البته کسايي که خودشون بدون واسطه حساب باز کرده بودن) زير 30000 منات
    تمام بانکها پول رو بصورت نقدي ميدن (منات يا معادلش)
    به هيچ وجه قبل از اينکه چک کنيد اسمتون تو ليست بيمه ADIF هست يا نه به باکو نريد
    در صورت نبودن اسمتون يه نامه دستي توسط بانک براتون نوشته ميشه (به زبان آذري) که ميگن امضا کنيد (توضيح مشکل)
    اگر پاسپورتتون رو عوض کرديد حتما پاسپورت قديمي رو با خودتون ببريد
    اگر زبان انگليسي يا آذري بلد نيستيد اصلا فکر اينکه کسي جوابگو شما باشه نباشید
    من قوانين بانکهاي آذربايجان رو خوندم اونا براي افراد خارجي هيچ بيمه اي در نظر نگرفتن .من هم يه نامه به شرکت visa و master نوشتم و توضيح دادم اين مشکل از طرف شماست که به اينکه بانکها مجوز استفاده از سرويس خودتون رو داديد
    تا ميتونيد به خبر گزاريهايي مثل ABC.az , trend.az ايميل بزنيد و مشکلتون رو توضيح بديد
    ویرایش توسط میلاد : August 27th, 2012 در ساعت 03:57 AM دلیل: امضا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)