نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
سلام دوست عزیز ممنون از جوابتون. راستش من ونکوور رو دوست دارم و نمیدونم که از تورنتو خوشم خواهد اومد یا نه. دلیلم برای رفتن به تورنتو ارتباطی به شهر نداره و شخصیه. کلا الان خواستم یه پرس و جو کنم که بدونم کجاها بهتره دنبال خونه باشی (یا بهتر بگم کجاها رو نباید دنبال خونه بود، چون مثلا توی ونکوور یه محله هست به نام ایست هیستینگ که اولین روزی که از اونجا رد شدم فقط نفس در سینه حبس داشتم و آیت الکرسی میخوندمچرا که قیافه هایی که اونجا دیدم رو هیچوقت از نزدیک ندیده بودم و تماما جانکی و بی خانمان بودند، فقط پشیمون بودم که چرا به حرف دختری که توی مترو ازش آدرس رو پرسیدم و در جواب گفت "oh you don't wanna go there" گوش ندادم ) گفتم حالا آدم چشم بسته انتخاب نکنه یه هو بره ببینه آدرسش یه چنین محله ای هست.
lمنطقه هیستینگ رو که گفتید بیشتر ادمای بی خانمان هستند که از مین استریت به سمت شرقش پره از اینجور ادما.البته ظاهرا وحشتناک به نظر میان ولی بی ازارند و اکثرا مشکلات روانی دارند.در سوری هم مشابه این منطقه رو دیدم.یه نظر من بهترین قسمت ونکوور برای خانواده ،برنابی هست چون مرکزیت داره و بعد ریچمونده البته ریچموند به داون تاون دوره.داون تاون هم برای مجردها و دانشجوها خویه.