نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
با سلام

دوست عزيز، همه بچه ها دارن يك سال شايد هم بيشتر زحمت ميكشن كه برن خارج پس اين بهانه خوبي براي اينكه هر آفري مياد قبول كني نيستش!!!

دوما" به نظرم ميرسه با اين حرفت " خوشحالم می بینم اینقدر بچه های بااخلاق اینجا هستند " داري كنايه ميزني. آفرين!!
ما اينجا نظراتمون رو ميگيم و من شخصا" متاسفم براي كسيكه بياد اينجا بگه بچها اينكارو بكنيد بعد خودش كار ديگه اي در همون شرايط بكنه. اين نشوندهنده بي شخصيت بودن اون فرد هست. اگر هر كسي بخواد اينجوري فكر كنه كه بقيه الان الكي ميگن و اگر در موقعيت من بودن همه رو قبول ميكردن بازم به همون نقطه ميرسيم كه ديگه شهرتي براي دانشجويان ايراني نميمونه. پس بياين طوري رفتار كنيم كه اين فرهنگ جا نيفته كه به 100 جا جواب بله بديم!!

يكي از دوستان كه از سوئد اومده بود تعريف ميكرد:
يك روز زودتر از بقيه صبح ها به محل كارم رسيدم و دوست سوئديم رو ديدم كه 700 متر مونده به اداره ماشينش رو كنار خيابون پارك كرد بعدا" كه تو اداره ديدمش ازش پرسيدم چرا انقدر ماشينتو دور پارك كردي، جواب داد: به خاطر اينكه اون فردي كه صبح دير ميرسه وقتش تلف نشه براي پيدا كردن جاي پارك و زودتر سر ميز كارش بره

كاش ما هم اين چيزا رو بتونيم ببينيم و ياد بگيريم.

موفق باشيد

با حرفای شما موافقم. فقط یک نکته:

من این قصه دوست سوئدی شما رو از چندین نفر شندیم. همه هم می گفتند که دوستشون که تو سودپید هست این تجربه رو کرده. ظاهرا هممون یا یه دوست مشترک داریم یا اینکه همیشه تو سوئد (و فقط سوئد) این قصه هر روز تکرار میشه و یا اینکه هممون دوستای خالی بندی داریم که یک چیزی رو شنیدند و بالاخره خواستند که افتخار تجربه اش حداقل تو عالم خیال برای خودشون باشه.