نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
اونچه که الان تو این تاپیک مشخصه رادیکالی شدن برخی هاست، به اون برخی ها تبریک می گم، چون تعدادتون داره خیلی زیاد میشه! البته مقدس سازی، فخر فروشی و نژآد پرستی، کینه داشتن وملامت کردن همه الا خود، مرهم درد و من تو نیست بلکه معجون مهلکی هست که جان نداشته ای این مردم را نشانه رفته هست.
من کاری به بقیه ندارم. نوشته‌های دوستان رو هم کامل نخوندم. هر جا دیدم جای کلام فرد شروع کردن به قضاوت خود فرد (و حتی بعضاً توهین به ایشون) دنبال پست بعدی رفتم.
اما در جواب جرف شما اجباراً باید چیزی رو بگم. کمااینکه شاید شما هم با من موافق باشید.
"مقدس سازی، فخر فروشی و نژآد پرستی، کینه داشتن وملامت کردن همه الا خود" همه خصلت‌های عقب افتاده‌ای هستن اما منافاتی به میهن پرستی یا حداقل میهن دوستی ندارن.
اگه همه بخوان مثل دوستان ایران رو کم ارزش بشمرن فقط به خاطر اینکه یه عده‌ی دیگه دارن زیاده‌روی می‌کنن که ........
جامعه به همه نوع آدمی نیاز داره. وطن پرست تندرو، وطن پرست کج رو، وطن پرست کند رو، وطن پرست واقع بین. ولی همه در وطن پرستی مشترکن.
اگه این افراد نبودن تا الآن خیلج فارس یا خیلی حقوق دیگه‌ای رو از دست داده بودیم.