صفحه 107 از 438 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط mojiesh نمایش پست ها
    این همین الان رسید

Dear Mr......
    thank you very much for your email.
    Your documents were forwarded on November 5th, 2012. We just resend our request to the authorities in Germany.
    As soon as we hear back on the matter, we will get into contact with you.

Best regards,
    Visa Section
    German Embassy Tehran
    ميشه متن نامه خودتون رو به همراه آدرسي كه به اون ايميل فرستاديد رو هم بنويسيد؟

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Physics - Heinrich Heine Universität Düsseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط moh_h86 نمایش پست ها
    ميشه متن نامه خودتون رو به همراه آدرسي كه به اون ايميل فرستاديد رو هم بنويسيد؟
    من از داخل خود سایت برای سفیر نوشتم که اون مثل اینکه برای بخش ویزا فوروارد کرده بود

https://teheran.diplo.de/Vertretung/...a/Kontakt.html
    دوستان میفرمایند آدرس ایمیل نباید در امضا باشد ما هم برمیداریم.
    قانون قانونه باید رعایت کرد.
    سوالی بود لطفاپیغام بذارید هرچند ممکنه دیرتر جواب بدم
    با تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام
    من 23 سپتامبر مصاحبه داشتم برای دکترا، 7 هفته بعدش رفتم سفارت گفت مدارکمو فرستادیم المان تا 10 هفته صبر کن که شده، الان به نظرتون بازم برم سفارت پیگیری کنم یا منتظر بمونم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojiesh نمایش پست ها
    من از داخل خود سایت برای سفیر نوشتم که اون مثل اینکه برای بخش ویزا فوروارد کرده بود

https://teheran.diplo.de/Vertretung/...a/Kontakt.html
    ميشه بگيد چي نوشتيد كه اينجور جواب دادن؟ اگه ممكن هست و نامه تون رو داريد اينجا قرارش بدين تا ما هم الگو بگيريم. مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه صنعتی اصفهان

بچه ها من 7 هفته پیش سفارت بودم..یکشنبه (پریروز) ایمیل زدم به خانم هاشمی که مثل بقیه جواب داد که چند روز دیگه سایت رو چک کن اما بعد یکساعت بعدش از سفارت تماس گرفتن و گفتن که خانم کنسول می خواد باهات صحبت کنه و واسه 19 آذر ساعت 9 صبح اینجا باش!!
    لطفا کسایی که تجربه دارند بگن چی می خواد بپرسه؟ به آلمانی همشو حرف می زنه؟ من خیلی استرس دارم...
    شرایطم هم این بود
    5 سال وقفه بین دو مقطع که وایش روزمه و سابقه کار خوب و مرتبط داشتم
    زبان آلمانی هم با مدرک a2 رفته بودم سفارت....
    ایا این که میخواد صحبت کنه نشونه بدیه؟؟؟
    (((

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Goethe Universität

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe1983 نمایش پست ها
    بچه ها من 7 هفته پیش سفارت بودم..یکشنبه (پریروز) ایمیل زدم به خانم هاشمی که مثل بقیه جواب داد که چند روز دیگه سایت رو چک کن اما بعد یکساعت بعدش از سفارت تماس گرفتن و گفتن که خانم کنسول می خواد باهات صحبت کنه و واسه 19 آذر ساعت 9 صبح اینجا باش!!
    لطفا کسایی که تجربه دارند بگن چی می خواد بپرسه؟ به آلمانی همشو حرف می زنه؟ من خیلی استرس دارم...
    شرایطم هم این بود
    (((
    والا با بعضیا آلمانی حرف میزنن با بعضیا نه. شما کیست کاریه؟
    دوست من امروز پس از سالها تماس مداوم با این سفارت تلفنش رو جواب دادن باش آلمانی حرف زدن یه جا کم آورده بود فارسی گفته بود قطعش کردن گفتن کار داریم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe1983 نمایش پست ها
    شرایطم هم این بود
    (((
    چند تا از بچه ها تو همین فروم قبلا برای مصاحبه با کنسول رفته بودن و چیز خاصی ازشون نپرسیده بود. تا جایی که من میدونم جواب ویزای شما از آلمان اومده و به احتمال خیلی خیلی زیاد هم مثبت هست. احتمالا چون بین تحصیلاتون وقفه بوده میخواد ببینه انگیزه کافی برای ادامه تحصیل دارید یا نه. چندتا از بچه ها همون روز مصاحبه با کنسول بیمه بردن و ویزاشون رو گرفتن. من که فکر میکنم جای نگرانی نیست. ویزاتون اومده و اوکی شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_k نمایش پست ها
    آره اگه نامه دیفر بگیری برای ترم بعد یا ساله بعد دیگه نمی خواد پرونده تشکیل بدی
    چند هفته از مصاحبت گذشته؟
    ببخشید، میخواستم بدونم اینکه گفتین میشه اگه ویزا اوکی بشه با یه نامه پذیرش برای ترم بعدتر ویزا رو دیرتر گرفت واسه کیاست؟ کسایی که ویزاشون بعد از مهلت ثبت نام دانشگاه اوکی میشه یا غیر اونم میشه؟ یعنی مثلا میشه ویزات به موقع اوکی بشه اما باز بخوای تاریخشو با یه نامه دیفر بزنی برای ترم بعد و دیگه مصاحبه نری؟
    مرسی

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Physics - Heinrich Heine Universität Düsseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط moh_h86 نمایش پست ها
    ميشه بگيد چي نوشتيد كه اينجور جواب دادن؟ اگه ممكن هست و نامه تون رو داريد اينجا قرارش بدين تا ما هم الگو بگيريم. مرسي
    Dear Mr. ---------,

thank you very much for your email.
    Your documents were forwarded on November 5th, 2012. We just resend our request to the authorities in Germany.
    As soon as we hear back on the matter, we will get into contact with you.

Best regards,
    Visa Section
    German Embassy Tehran

Betreff: تماس با سفیر

Datum: Tue, 4 Dec 2012 08:38:41 +0100 (CET)
    Von: noreply@info.auswaertiges-amt.de
    Antwort an: --------------------
    An: info@teheran.diplo.de

Anrede: آقای
    نام خانوادگی: ------
    نام: Mojtaba
    خیابان، پلاک:
    کد پستی، شهر:
    کشور: Iran
    تلفن/ فاکس: +--------
    آدرس ای-میل: --------
    متن پیام: Dear Mr. Erbel
    My name is mojtaba --------. I've admitted for *master program of physics *
    in Heinrich-Heine Universtat Dusseldorf. Last July I appleid for visa but your office in tehran rejected me in August. After that I wrote an appeal letter and then I had an appointment with consul of embassy in October 31, she told me she will sent my document to Germany again. Last week visa section told me that they sent my application in first of November and they don't receive result from germany. Now after 5 weeks I talked to an officer in immigration office of Dusseldorf and told me they have never received any application from your office about me. So I don't know what should I do. I get an extension from university but I'm losing my time every day. So I would be happy if you can help me.

With the best wishes
    Mojtaba ------
    app number: *--------*
    دوستان میفرمایند آدرس ایمیل نباید در امضا باشد ما هم برمیداریم.
    قانون قانونه باید رعایت کرد.
    سوالی بود لطفاپیغام بذارید هرچند ممکنه دیرتر جواب بدم
    با تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering and Management (IEM), FAU Universität Erlangen-Nürnberg

دو روز پیش به مهاجرت ایمیل دادم، گفت 3 روزه مدارکتون رسیده اینجا، ما روش کار میکنیم، میفرستیم جوابو واسه سفارت...
    امروز صبح حدس زدم که دیگه باید جوابو فرستاده باشن، بخاطر همین ایمیل زدم به خانم هاشمی که (برخلاف همیشه که میگفت محکوم! به انتظاری) جواب داده:
    Sehr geehrter Herr...,
    in Kürze wird die Botschaft Sie über das Ergebnis Ihres Visumantrages informieren.
    Deutsche Botschaft Teheran
    ( به زودی سفارت نتیجه درخواست شمارا اطلاع خواهد داد.)
    ترجمه جملش نصفش شبیه جمله ای که به انگلیسی واسه کسایی که ریجکت میشن، میفرسته، با این تفاوت که برای ریجکت شدن میگه با نامه یا ایمیل، تو این هیچی نگفته...
    اینجوری که من شنیدم از بقیه، میگن وقتی جواب میاد سفارت، جواب تورو تو صف!!! برای اعلام شدن میذارن، شاید بخاطر همین اینجوری گفته...
    شاید خیلی خوش بین باشم (چون اگرم ریجکت شم میگم خواست خدا بوده.)، ولی اگه کسی نظری داره بگه من خوشحال شم... ( نظرات ناراحت کننده خوانده نخواهد شد. )
    پ.ن. : یکی نیست به این اهالی سفارت بگه، آخه مگه مسابقه انتخاب زیباترین....، که اینجوری استرس وارد میکنی به جوون مردم!! خوب به جای لغت استرس زا «به زودی» همونجا تکلیف مارو روشن میکردی...، عجبااا !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)