صفحه 1139 از 2682 نخستنخست ... 139639103910891129113011311132113311341135113611371138113911401141114211431144114511461147114811491189123916392139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,381 تا 11,390 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط banner نمایش پست ها
    ابطال سی اس کیو برای کسایی می تونه موثر باشه که بلافاصله بعد ازسی اس کیو برای فدرال اقدام کردند وگرنه کسی که وقفه چندماه داره بین این دو باعث می شه که ابطال سی اس کیو مقصرش خود فرد قلمداد شه و نه اون ها...
    پس این ایتم شاید بتونه به کسایی کمک کنه که این وقفه مابین رو ندارند... البته این نظر منه... الزام آور نیست.. نظر شخصیه
    واقعا فکر کردید که اینقدر مسئولیت پذیرن؟؟؟؟؟؟ اصلا برنامه ریزی ندارن صد رحمت به سازمان تامین اجتماعی خودمون نظمش بیشتره!!!!!! اینا اصلا پروند رو نگاه نمی کنن که بفهمن کی سی اس کیو باطل می شه!!!!!!!!!!!!!!!!!
    CSQ: 18 Nov 2009
    Federal File: 9 Feb 2010
    Medical: 8 Aug 2012
    PPR: ?

نقل قول نوشته اصلی توسط auadl8 نمایش پست ها
    بنر عزیز
    برگه CSQ مهلت قانونی یک ساله داره و لازم نیست همان روز اول مدارک رو برای فدرال بفرستید .
    دوست عزیز، من منظورم رو فکر کنم شفاف نگفتم، منظورم تاثیر باطل شدنش روی اینکه فدرال قبل از باطل شدنش بخواد برای ویزا سرعت بیشتری به خرج بدست.. با توجه به پست اون دوستمون که من تو حرف خودم نقل قولش رو آوردم...

راستی الان فرصت ارسال مدارک برای فدرال از یک سال به کل مدت سی اس کیو (سه سال) افرایش پبدا کرده....

با سلام
    من هم از طریق Skill worker کبک اقدام کرده ام . و ۶ ماه پیش من فایل نامبر فدرال را دریافت کرده ام.
    الان برای اضافه کردن مدرک (police clearance) بعد از دریافت فایل نامبر فدرال چه کار باید انجام دهم .
    آیا باید آن را به آنکارا بفرستم و یا به سیدنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ می شود آن را ایمیل کرد(به چه ایمیلی)؟؟؟
    خیلی ممنون می شوم اگر پاسخ گو باشید.

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط neela نمایش پست ها
    با سلام
    من هم از طریق Skill worker کبک اقدام کرده ام . و ۶ ماه پیش من فایل نامبر فدرال را دریافت کرده ام.
    الان برای اضافه کردن مدرک (police clearance) بعد از دریافت فایل نامبر فدرال چه کار باید انجام دهم .
    آیا باید آن را به آنکارا بفرستم و یا به سیدنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ می شود آن را ایمیل کرد(به چه ایمیلی)؟؟؟
    خیلی ممنون می شوم اگر پاسخ گو باشید.
    شما وقتي فايل نامبر فدرال گرفتي سوء پيشينه دادي.
    من متوجه نميشم چرا دوباره مي خواي اين مدرک رو بدي؟ دليل خاصي داره يا من از قوانين جديد به علت کهولت سن بي خبرم؟
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

سلام دوستان

مرتبا" لیست پزشک های معتمد سفارت رو چک کنین ، چون گاهی اسامی پزشکان حذف و اضافه میشه .

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozsa نمایش پست ها
    سلام دوستان، مجددا میپرسم. لطفا اگر اطلاعات دارید جواب بدین.
    بعد از چند وقت میتونم تو سایت
    Client Application Status

وضعیتمو چک کنم؟
    همینطوری پر میشه دیگه؟
    Identification Type: immigration file number/application number
    Identification Number: EP000000000
    surname/familly name: فقط فامیل با حرف بزرگ
    دوست من، زياد عجله نکن. بزار يک دو ماهي بگذره. در آخر هم مي فهمي که زياد سايت قابل اعتمادي نيست.
    در صورتيکه فاميليت دو بخشه بايد بين هر دو بخش خط تيره بذاري.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط kate213 نمایش پست ها
    ببخشید منکه ربطشو نفهمیدم.....؟!!!
    سلام
    يعني اينكه اختصاص بخشي از سهميه ويزا در سال 2013 به افراد زير كارشناسي ( فني و حرفه اي ) ، حجم كار بيشتر افيسرها در ادارت مهاجرت ، و اولويت با اينگونه مشاغل همانطور كه الان افراد ديمند با فايل فدرال 2011 و 2012 در حال دريافت مديكال و ويزا مي باشند و ما غيرديمندهاي سه ماهه دوم 2010 هنوز منتظر مديكال هستيم البته اين تحليل شخص بنده اس و شايد هم اشتباه باشد
    موفق باشيد

سلام دوستان ببخشید که سوالمو اینجا می پرسم
    من رشته پرستاری هستم پاس ریکوئست شدم الان شوهرم میخواد بره ویزاهامون رو بگیره می خواستم راهنمایی کنید من باید چه فرمی پرکنم ؟آیا باید وکالت بدم به شوهرم؟در ضمن باید چه چیزایی با خودش ببره؟آیا باید عکس جدید بگیریم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    شما وقتي فايل نامبر فدرال گرفتي سوء پيشينه دادي.
    من متوجه نميشم چرا دوباره مي خواي اين مدرک رو بدي؟ دليل خاصي داره يا من از قوانين جديد به علت کهولت سن بي خبرم؟
    تا آنجا که به یاد دارم ارسال police clearance بعد از دریافت فایل نامبر نیز امکان پذیر بود . آیتم شماره 15 فایل زیر :
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5690E.pdf

ولی الان نمی دونم :::::
    برای اضافه کردن مدرک (police clearance) بعد از دریافت فایل نامبر فدرال چه کار باید انجام دهم .
    شاید کسانی که update مدارکشون را فرستادن بتوانند بهتر کمک کنند. ممنون می شوم

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط mzdgotocanada نمایش پست ها
    سلام دوستان

مرتبا" لیست پزشک های معتمد سفارت رو چک کنین ، چون گاهی اسامی پزشکان حذف و اضافه میشه .
    با نداشتن مدیکال چک کردن لیست مذکور کاربردی نداره وقتی مدیکال اومد بدرد بخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)