صفحه 68 از 100 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

نقل قول نوشته اصلی توسط XxsxX نمایش پست ها
    سلام
    من متولد 8 بهمن 1374 هستم پس ( بر اساس قانون جدید ) در 1 بهمن 1392 ممنوع الخروج میشم یعنی تا 1392 / 11 / 01 بدون مجوز میتوانم از کشور خارج شم . درسته ??
    1- خروج از كشور تاچه سني نياز به مجوز از سازمان وظيفه عمومي ندارد؟
    قبل از سن مشموليت با عنايت به اينكه سن مشموليت از ابتداي ماه 18 سالگي تمام مي باشد ،لذا خروج اشخاص قبل از سن مشموليت نياز به
    اخذ مجوز ندارد.
    مثال : متولد 4/5/73 از تاريخ 1/5/91 به عنوان مشمول محسوب مي شود وخروج وي تا 1/5/91 نياز به مجوز سازمان وظيفه عمومي ندارد. ​درسته ؟؟؟
    t

http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...2-578db36d1e55

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunnynight نمایش پست ها
    سلام دوستان

می‌خواستم بدونم که با توجه به قانون خرید خدمت مشمولان خارج از کشور که الان وجود داره، می‌خواستم ببینم آیا بازه زمانی‌ که قبل از ۸۲/۱۲/۲۹ خارج بودن هم مهمه؟ مثلا آیا کسانی‌ که قبل از تاریخ ۸۲/۱۲/۲۹ برای مدت ۲ هفته از کشور خارج شدن و بعد از سال 83 بیش از دو سال در خارج اقامت داشتن هم شامل می‌شه؟

با تشکر
    سلام
    من از کنسولگری ایران در میلان درباره سوالم که اینجا پست کرده بودم پرسیدم و جوابشون این بود:
    منظور از اینکه قبل از تاريخ 29/12/1382 از كشور خارج شده باشند اینه که در روز 29/12/1382 باید خارج از ایران باشند.

در ضمن گفتن که این تاریخ رو قراره که جلوتر بیارن و پیشنهادش رو وزارت امور خارجه به سازمان وظیفه(؟) دادن ولی فعلا تصویب نهایی نشده.
    من که امیدوارم زودتر تایید و ابلاغ بشه چون من روز 29/12/1382 ایران بودم بنا بر این فعلا این قانون شامل من نمیشه و الان خارج هستم و مشغول پست دکتری و زمان چندانی هم ندارم تا دفترچه آماده به خدمتو بفرستم.

ApplyAbroad Veteran

سلام
    من متولد 8 بهمن 1374 هستم پس ( بر اساس قانون جدید ) در 1 بهمن 1392 ممنوع الخروج میشم یعنی تا 1392 / 11 / 01 بدون مجوز میتوانم از کشور خارج شم . درسته ??
    1- خروج از كشور تاچه سني نياز به مجوز از سازمان وظيفه عمومي ندارد؟
    قبل از سن مشموليت با عنايت به اينكه سن مشموليت از ابتداي ماه 18 سالگي تمام مي باشد ،لذا خروج اشخاص قبل از سن مشموليت نياز به
    اخذ مجوز ندارد.
    مثال : متولد 4/5/73 از تاريخ 1/5/91 به عنوان مشمول محسوب مي شود وخروج وي تا 1/5/91 نياز به مجوز سازمان وظيفه عمومي ندارد. ​درسته ؟؟؟
    t

http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...2-578db36d1e55
    شما پاسخ خودتون رو دادید دوست عزیز، تا اون تاریخ میتونید خارج شید.

سلام
    حدود چهار ماه پیش رفتم میدان سپاه از باجه معافیت تحصیلی پرسیدم: "من از مقطع کارشناسی در تاریخ 31 تیر 91 فارغ التحصیل شدم. برای پذیرش از دانشگاه خارجی تا کی باید خودمو به نظام وظیفه معرفی کنم؟" بعد جواب داد: "تا 6 ماه پس از فارغ التحصیلی باید تکلیف نظام وظیفه رو مشخص کنی تا غیبت نخوری. (البته اینم گفت که اگر میخواهی ایران ادامه تحصیل بدی 1 سال مهلت داری)" ... چند روز پیش که دوباره رفتم اونجا کسی جواب نداد. فقط 2 تا برگه A5 که قوانین معافیت تحصیلی و خروج از کشور توش بود رو داد. داخل سایت (قوانین جدید) و این برگه ها نوشته که دانشجویان فارغ التحصیل کارشناسی و مقاطع تحصیلی بالاتر تا 1 سال مهلت دارن تا خودشونو به نظام وظیفه معرفی کنند. اما فرقی بین اونایی که میخوان برن خارج یا در ایران ادامه تحصیل بدن قائل نشده بود.(یعنی چیزی ننوشته بود) حالا سوال اینه که کسی میدونه که من تا 6 ماه وقت دارم برم دفترچه بگیرم یا تا 1 سال؟
    متشکرم

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط cristian_boy29 نمایش پست ها
    سلام
    حدود چهار ماه پیش رفتم میدان سپاه از باجه معافیت تحصیلی پرسیدم: "من از مقطع کارشناسی در تاریخ 31 تیر 91 فارغ التحصیل شدم. برای پذیرش از دانشگاه خارجی تا کی باید خودمو به نظام وظیفه معرفی کنم؟" بعد جواب داد: "تا 6 ماه پس از فارغ التحصیلی باید تکلیف نظام وظیفه رو مشخص کنی تا غیبت نخوری. (البته اینم گفت که اگر میخواهی ایران ادامه تحصیل بدی 1 سال مهلت داری)" ... چند روز پیش که دوباره رفتم اونجا کسی جواب نداد. فقط 2 تا برگه A5 که قوانین معافیت تحصیلی و خروج از کشور توش بود رو داد. داخل سایت (قوانین جدید) و این برگه ها نوشته که دانشجویان فارغ التحصیل کارشناسی و مقاطع تحصیلی بالاتر تا 1 سال مهلت دارن تا خودشونو به نظام وظیفه معرفی کنند. اما فرقی بین اونایی که میخوان برن خارج یا در ایران ادامه تحصیل بدن قائل نشده بود.(یعنی چیزی ننوشته بود) حالا سوال اینه که کسی میدونه که من تا 6 ماه وقت دارم برم دفترچه بگیرم یا تا 1 سال؟
    متشکرم
    درود بر شما

شما طبق قانون 1 سال کامل برای گرفتن برگ سبز بعد از فارغ التحصیلی وقت دارید. مهم قوانین جدیده و صد البته موردی که کتبی دستتون دادن؛ زیاد به حرف های شفاهی اطمینان باز نکنید چون چیزی که قابله استناد هست اون قوانین کتبی شون هست. خیلی از ماها از جمله خودم که پیگیر اپلای هستیم از 6 ماه رد شدیم. نگران نباش عزیز.

موفق باشی

A friend in need is a friend indeed

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    درود بر شما

شما طبق قانون 1 سال کامل برای گرفتن برگ سبز بعد از فارغ التحصیلی وقت دارید. مهم قوانین جدیده و صد البته موردی که کتبی دستتون دادن؛ زیاد به حرف های شفاهی اطمینان باز نکنید چون چیزی که قابله استناد هست اون قوانین کتبی شون هست. خیلی از ماها از جمله خودم که پیگیر اپلای هستیم از 6 ماه رد شدیم. نگران نباش عزیز.

موفق باشی
    نگران نباشید-من هم نزذیک به 11 ماه بعد از فارغ التحصیلی معافیت تحصیلی گرفتم

سلام دوستان. اگر من الان با پذیرش تحصیلیم معافیت تحصیلی و اجازه خروج بگیرم، در صورت تغییر قانون از سال 92 بازهم میتونم از کشور در فرجه مشخص شده خارج شم؟؟
    ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MJ65 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر من الان با پذیرش تحصیلیم معافیت تحصیلی و اجازه خروج بگیرم، در صورت تغییر قانون از سال 92 بازهم میتونم از کشور در فرجه مشخص شده خارج شم؟؟
    ممنون از پاسختون
    قانون مگه قراره عوض بشه؟!؟
    اگر هم تغییر کنه با شما مطابق قانون سالی که اقدام کردید (91) برخورد خواهد شد.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    قانون مگه قراره عوض بشه؟!؟
    اگر هم تغییر کنه با شما مطابق قانون سالی که اقدام کردید (91) برخورد خواهد شد.
    مرسی از پاسختون. من هم دست نمیدونم. اینجا یه خبرایی راجب تغییرات احتمالی خوندم

Junior Member

سلام دوستان

من 1 اردیبهشت 90، به خدمت اعزام شدم(ناجا) و بعد از 4 ماه و 23 روز خدمت، به دلیل قبولی در دانشگاه (فوق لیسانس) ترخیص شدم.
    مدت دوره سربازی در زمانی که من اعزام شدم، 17 ماه بود برای لیسانس ها.

سوال:
    الان که مدت سربازی شده 21 ماه، مدت باقی مونده خدمت من با اون 17 ماه قدیمی حساب میشه یا با قانون جدید 21 ماه؟

کسی هست که همچین تجربه ای رو داشته باشه جدیدا؟ یعنی خدمت-ترخیص-خدمت.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)