متشکرم بخاطر پابرجا موندن تاپیک
خب واقعا این مساله دلسرد کننده ست...درسته که نباید خطاهای انسانی رو نادیده گرفت ولی این حقیقته که وقتی کسی می بینه در دو کیس مشابه دو برخورد متفاوت میشه دلسرد میشه! این واقعا یه مشکله...بهمین خاطره که به نظر من باز موندن مجرایی که همیشه کاربرا بتونن حرفشونو اعتراضشونو بیان کنن ضروریه. و باز بهمون نکته اولیه خودم برمیگردم که صدور حکم بدون شنیدن دفاع واقعا عمل عادلانه ای نمیتونه باشه....
تو جریان مدیریت فکر نمیکنین واقعا بهتره انعطاف پذیر بود تو برخی امور؟! یا من اشتباه فکر میکنم؟!... واقعا دیگه اصول مدیریتی نوین هم میگه باید تا حدی انعطاف داشت در غیر اینصورت فضا سرد میشه...چون کسی مجبور نیست اینجا یا هرجای دیگه فعالیت کنه...همه علاقمندن و فعالیت میکنن اگه ببینن برخی از مدیران گرامی دارن از بالا به پایین نگاه میکنن، اجازه دفاع نمیدن گاها... و گاها تبعیض قائل میشن خب واقعا انگیزه شونو از دست میدن...مثلا همین دوستی که دو روز پیش فروم رو ترک کردند...خب میشد که باشن هنوز...البته شاید کسی از این دید نگاه کنه که این همه کاربر مفید...حالا یکی دو نفر اهمیتی نداره و......ولی خب هر فردی جای خودش ارزش داره...وارزش این افراد که جمع بشه میشه ارزش فروم