صفحه 20 از 246 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط zivex نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من مدارکم رو برای فوق لیسانس فرستادم دبی. بعد از 18 روز جواب دادن که درخواستم رد شده به این دلیل که: در نامه تمکن مالی من بانک با rate دولتی حساب کرده میزان دلار رو در حالی که با rate بازار دلار من کمتر از مقداری که باید باشه هست و به همین سادگی بنده رو رد کردن!!!
    حتی من به آفیسر ایمیل زدم که من حساب دیگه ای دارم که می تونم نامه بگیرم و بفرستم ایشون گفتند اگر داشتی باید همون اول می فرستادی و الان باید یک درخواست جدید ارسال کنید!
    خیلی مستاصل شدم واقعاً .. اگر چه قصد دارم دوباره مدارک رو بفرستم اما واقعاً آدم درمانده می شه!!! در هر حال قصد دارم یه complain email هم بفرستم براشون.

خوش باشید.
    سلام
    اینکه ارز به نرخ دولتی حساب بشه یا غیر دولتی ظاهرا قانون خاصی براش ندارن و به سلیقه officer هم بر میگرده. ولی من حدس می زنم که شکایت کردن توی این مورد فایده ای نداشته باشه، officer به استناد مدارکی که براش فرستادید ویزا رو بررسی کرده و به علت عدم اثبات تمکن مالی رد کرده درخواست ویزا رو. هیچ اتفاق اشتباه یا غیر قانونی اینجا رخ نداده. معمولا officer هایی که در سفارت بررسی میکنن درخواست مدرک اضافی نمیکنن بر خلاف officer هایی IPB که در هر موردی که قانع نشن درخواست مدرک میکنن.
    برای همین من پیشنهاد می کنم مدارک رو بار دیگه بفرستید و دنبال شکایت کردن نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط karim5623 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

میشه از تجربتون بگین که :

تو فرم 1200 برای قسمت your ethnicity چی قراره بنویسیم (منظورش قومیت ه ، مثل ترک ، فارس ، عرب ، و .....) ؟
    تو قسمت your name in ethnic group ، اسممون رو به فارسی بنویسیم ؟

تشکر از لطف مدام شما ......
    سلام
    من سوال اول رو فکر کنم نوشتم Middle Eastern
    بله به فارسی

کریم جان این چند روز هی برام سوال پیش اومده بود که چرا هنوز سوالی در مورد این فرم نپرسیدی که امروز با دیدن این پیامت نگرانیم بر طرف شد و فهمیدم که پر کردن فرم رو شروع کردی حالا فکر کنم فقط هنوز صفحه های اولش هستی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamlet1 نمایش پست ها
    سلام
    اینکه ارز به نرخ دولتی حساب بشه یا غیر دولتی ظاهرا قانون خاصی براش ندارن و به سلیقه officer هم بر میگرده. ولی من حدس می زنم که شکایت کردن توی این مورد فایده ای نداشته باشه، officer به استناد مدارکی که براش فرستادید ویزا رو بررسی کرده و به علت عدم اثبات تمکن مالی رد کرده درخواست ویزا رو. هیچ اتفاق اشتباه یا غیر قانونی اینجا رخ نداده. معمولا officer هایی که در سفارت بررسی میکنن درخواست مدرک اضافی نمیکنن بر خلاف officer هایی IPB که در هر موردی که قانع نشن درخواست مدرک میکنن.
    برای همین من پیشنهاد می کنم مدارک رو بار دیگه بفرستید و دنبال شکایت کردن نباشید.
    بله..منم همین فکر رو می کنم. به همین خاطر در حال جمع کردن مجدد مدارک هستم

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zivex نمایش پست ها
    بله..منم همین فکر رو می کنم. به همین خاطر در حال جمع کردن مجدد مدارک هستم
    توی نامه بانک ما هم نرخ ارز دولتی نوشته شده بود و آفیسر ما زمان بررسی مدارک گفته بود ما میدونیم ارزش پول شما نسبت به قبل 1/3 شده!
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

سلام

از دوستان کسی هست که اواخر سال 2012 مدارک رو فرستاده باشه و توی q بوده والان آفیسرش براش تعیین شده باشه؟ چقدر توی صف منتظر بودین؟ دوما اینکه از زمان گرفتن اعلام آفیسر تا زمان ارائه ویزا چقدر معمولا طول میکشه؟؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_140 نمایش پست ها
    سلام

از دوستان کسی هست که اواخر سال 2012 مدارک رو فرستاده باشه و توی q بوده والان آفیسرش براش تعیین شده باشه؟ چقدر توی صف منتظر بودین؟ دوما اینکه از زمان گرفتن اعلام آفیسر تا زمان ارائه ویزا چقدر معمولا طول میکشه؟؟ ممنون
    سلام،
    من سپتامبر مدارک رو فرستادم برای سفارت دبی، 24 سپتامبر مدارک رو فرستادن ولینگتون، 8 هفته کامل منتظر Officer بودم و هنوز هم بهم ویزا ندادن.

سلام،
    من سپتامبر مدارک رو فرستادم برای سفارت دبی، 24 سپتامبر مدارک رو فرستادن ولینگتون، 8 هفته کامل منتظر Officer بودم و هنوز هم بهم ویزا ندادن.
    یعنی چی؟ آفیسر چی میگه؟ نگفته چقدر دیگه باید منتظر باشین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_140 نمایش پست ها
    یعنی چی؟ آفیسر چی میگه؟ نگفته چقدر دیگه باید منتظر باشین؟
    نه officer ها معمولا چیز خاصی نمیگن. فقط گفته چندین هفته ممکن هست که طول بکشه ولی زمانی نداده که چند هفته.

سلام دوستان،

من یه آمار جالبی تونستم پیدا کنم از میزان ویزاهای دانشجویی که به ایرانی ها دادن. بر اساس گزارش رسمی اداره مهاجرت نیوزلند در سال 2012 به 36 تا ایرانی ویزای دانشجویی داده شده که نسبت به سال قبلش (یعنی 2011) 94 مورد کمتر بوده (سال 2011 به 130 نفر ویزا داده بودن)

سلام دوستان،

من یه آمار جالبی تونستم پیدا کنم از میزان ویزاهای دانشجویی که به ایرانی ها دادن. بر اساس گزارش رسمی اداره مهاجرت نیوزلند در سال 2012 به 36 تا ایرانی ویزای دانشجویی داده شده که نسبت به سال قبلش (یعنی 2011) 94 مورد کمتر بوده (سال 2011 به 130 نفر ویزا داده بودن)
    واقعا جالب و عجیبه. معمولا آدم انتظار افزایش داره ولی کاهش اونم در این حد عجیبه واقعا!!! تازه تعداد متقاضی ها قطعا خیلی بیشتر شده ولی ویزاها کمتر! لینکشو میشه بذاری؟
    مهرداد