نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط hida نمایش پست ها
    کسی خبر جدیدی از وزارت علوم داره ؟ با کسی تماس گرفته شده؟ بالاخره از این نامه معرفی به بانک برای ارز خبری هست یا نه؟
    فعلا خبری نیست. خانم اکبری میگه ده روز آینده. یک سری اولویت بندی دارن که اون هم خانم اکبری تعیین می کنه. تا حالا هیچ کس نامه ارز نگرفته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa12 نمایش پست ها
    فعلا خبری نیست. خانم اکبری میگه ده روز آینده. یک سری اولویت بندی دارن که اون هم خانم اکبری تعیین می کنه. تا حالا هیچ کس نامه ارز نگرفته.
    دوستان خانم اکبری الان در ساختمان شهرک قدس هستند یا در ساختمان میدان فردوسی. راستش من در مهر ماه پرونده فرصت را تکمیل کردم و حتی ضمانت نامه بانکی هم روی آن گذاشتم بعد خانم اکبری منو فرستاد ساختمان میدان فردوسی. توی ساختمان فردوسی یه نامه به من دادند که برم دانشگاه خودم و ازآنجا به بانک معرفی بشم ولی بانک گفت که ارز نداره و معادل ریالی میده که اصلا بدرد من نمیخورد و دست آخر من به این سفر نرفتم . حالا میخوام برم ضمانت نامه را پس بگیرم و نامه برای بانک ببرم ولی نمیدانم از کجا شروع کنم. چون از شهر من تا تهران راه زیاده لطفا اگر کسی اطلاع داره منو راهنمایی کنه. ممنون

Junior Member

شماره تماس با خانم اکبری: ۹۶۶۶۴۴۱۹ -۰۲۱

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid48 نمایش پست ها
    دوستان خانم اکبری الان در ساختمان شهرک قدس هستند یا در ساختمان میدان فردوسی. راستش من در مهر ماه پرونده فرصت را تکمیل کردم و حتی ضمانت نامه بانکی هم روی آن گذاشتم بعد خانم اکبری منو فرستاد ساختمان میدان فردوسی. توی ساختمان فردوسی یه نامه به من دادند که برم دانشگاه خودم و ازآنجا به بانک معرفی بشم ولی بانک گفت که ارز نداره و معادل ریالی میده که اصلا بدرد من نمیخورد و دست آخر من به این سفر نرفتم . حالا میخوام برم ضمانت نامه را پس بگیرم و نامه برای بانک ببرم ولی نمیدانم از کجا شروع کنم. چون از شهر من تا تهران راه زیاده لطفا اگر کسی اطلاع داره منو راهنمایی کنه. ممنون
    سلام دوست عزیز
    آیا هنوزم وضعیت ارز حل نشده و معادل ریالی را می دن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)