صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 59

موضوع: تمدید معافیت تحصیلی و ضمانت نامه

Junior Member

پیش فرض تمدید معافیت تحصیلی و ضمانت نامه

سلام

برای تمدید معافیت از فوق لیسانس به دکترا برای بچه های که خارج تحصیل می کنند دقیقا باید چه کار کرد؟

آیا فقط نامه پذیرش مهمه یا نه باید نامه ثبت نام در دانشگاه دکترا هم داشته باشی؟ آیا باید به تاییدسفارت ایران در خارج هم برسونیم؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : تمدید معافیت از فوق لیسانس بع دکترا برای بچه های که خارج تحصیل می کنند

باید از طریق وزارت علوم اقدام کنید

پیش فرض پاسخ : شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

سلام دوستان، من تاپیک رو گشتم و جواب سوالم رو پیدا نکردم برای همین اینجا می خواستم بپرسم.
    من پارسال برای رفتنم یه ضمانت نامه از بانک گرفتم و توی نظام وظیفه گذشتم، اما متاسفانه بیشتر از یک سال نمی دادن ضمانت نامه ارو و ضمانت نامه من هم یک ساله است،
    حالا باید تمدید کنم ضمانت نامه امو، بعد می خواستم بدونم که باید دقیقا چه کاری کنم؟
    یعنی باید اول ضمانت نامه جدید صادر کنم؟ یا فقط به بانک هزینه صدور ضمانت نامه جدید رو بدم؟
    کلا روند تمدید ضمانت نامه یک ساله توی نظام وظیفه چیه؟
    ممنون میشم اگه کسی می دونی اطلاع بده، متشکرم

پیش فرض پاسخ : تمدید معافیت تحصیلی و ضمانت نامه

سلام دوستان
    من الآن مشغول خدمتم و امیدوارم قبل از این که یک سال از فارغ التحصیلی (دفاع پروژه پایانی) کارشناسی ارشدم بگذره بتونم نامه پذیرش بگیرم.
    حالا اگه معافیت تحصیلی صادر بشه و از خدمت ترخیص بشم (با مراجعه به وزارت علوم و نظام وظیفه و گرفتن ضمانتنامه) این معافیت تا چه زمانی معتبر خواهد بود؟ 6 ماه، 1 سال یا مدت دیگه؟
    اصلاً من که تا حالا هیچ کاری انجام ندادم، از وقتی که نامه پذیرش رو برام ایمیل کنن، چقدر طول میکشه کارام رو انجام بدم؟ میترسم این مدت یک سال بعد دفاع بگذره و من بتونم ترخیص بشم. آخه اینم شد قانون که وقتی رفتی خدمت اگه از فارغ التحصیلیت بیشتر از یه سال گذشته باشه نمی تونی ترخیص بشی و باید تا آخر خدمت کنی!!!
    ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط programming_ma نمایش پست ها
    سلام دوستان، من تاپیک رو گشتم و جواب سوالم رو پیدا نکردم برای همین اینجا می خواستم بپرسم.
    من پارسال برای رفتنم یه ضمانت نامه از بانک گرفتم و توی نظام وظیفه گذشتم، اما متاسفانه بیشتر از یک سال نمی دادن ضمانت نامه ارو و ضمانت نامه من هم یک ساله است،
    حالا باید تمدید کنم ضمانت نامه امو، بعد می خواستم بدونم که باید دقیقا چه کاری کنم؟
    یعنی باید اول ضمانت نامه جدید صادر کنم؟ یا فقط به بانک هزینه صدور ضمانت نامه جدید رو بدم؟
    کلا روند تمدید ضمانت نامه یک ساله توی نظام وظیفه چیه؟
    ممنون میشم اگه کسی می دونی اطلاع بده، متشکرم
    شما برای تمدید ضمانت نامه ( نه معافیت تحصیلی که مراحلش فرق می کنه) باید به بانک مربوطه مراجعه کنید بعد از تمدید و پرداخت مبلغی به عنوان هزینه ضمانت نامه جدید رو به نظام وظیفه تحویل بدهید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member sohrab_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هوافضا خواجه نصیر

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الآن مشغول خدمتم و امیدوارم قبل از این که یک سال از فارغ التحصیلی (دفاع پروژه پایانی) کارشناسی ارشدم بگذره بتونم نامه پذیرش بگیرم.
    حالا اگه معافیت تحصیلی صادر بشه و از خدمت ترخیص بشم (با مراجعه به وزارت علوم و نظام وظیفه و گرفتن ضمانتنامه) این معافیت تا چه زمانی معتبر خواهد بود؟ 6 ماه، 1 سال یا مدت دیگه؟
    اصلاً من که تا حالا هیچ کاری انجام ندادم، از وقتی که نامه پذیرش رو برام ایمیل کنن، چقدر طول میکشه کارام رو انجام بدم؟ میترسم این مدت یک سال بعد دفاع بگذره و من بتونم ترخیص بشم. آخه اینم شد قانون که وقتی رفتی خدمت اگه از فارغ التحصیلیت بیشتر از یه سال گذشته باشه نمی تونی ترخیص بشی و باید تا آخر خدمت کنی!!!
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام من 1-12 اعزامم و میخوام در حین خدمت اگه نشد تمدید بگیرم کارای apply رو انجام بدم. منظورت چی هست که حین خدمت نمیتونی ترخیص بشی؟ یعنی اگر غیبت داشته باشی نمیتونی ترخیص بشی؟ من هنوز غیبت نخوردم. 6-12 هم آزمون تافل دارم.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab_a نمایش پست ها
    سلام من 1-12 اعزامم و میخوام در حین خدمت اگه نشد تمدید بگیرم کارای apply رو انجام بدم. منظورت چی هست که حین خدمت نمیتونی ترخیص بشی؟ یعنی اگر غیبت داشته باشی نمیتونی ترخیص بشی؟ من هنوز غیبت نخوردم. 6-12 هم آزمون تافل دارم.
    سلام سهراب جان...نه این طوری ها نیست یکی از بچه های خودمون (خواجه نصیر) رفت خدمت و وسط خدمتش کارای پذیرششو انجام داد و الانم کانادا هست....

Junior Member

سلام

من فوق رو مالزی خوندم. از دانشگاهی که هستم پذیرش دکترا گرفتم برا ترم بعد. سوالم اینه اگه بیام ایران برای تمدید معافیت آیا ممکنه به تعداد واحدهای پاس شده در مقطع فوق گیر بدن و معافیت رو تمدید نکنن؟ مثلا بگن باید از یه تعداد مشخصی بیشتر پاس میکردی..

سپاسگذارم

رشته و دانشگاه
    هوافضا خواجه نصیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    سلام سهراب جان...نه این طوری ها نیست یکی از بچه های خودمون (خواجه نصیر) رفت خدمت و وسط خدمتش کارای پذیرششو انجام داد و الانم کانادا هست....
    سلام، ممنون
    آره میدونم که میشه وسط سربازی که جواب پذیرش اومد بارو بنه رو جم کرد رفت که این جزء معافیت تحصیلی محسوب میشه. ولی مسئله اینه که از چند نفر پرسیدم وقتی که غیبت داشته باشی دیگه نمیتونی معاف تحصیلی بگیری. این دوست شما غیبت داشت؟ منم خواجه بی نظیر بودم و دنبال کارای پذیرشم الان.

رشته و دانشگاه
    هوافضا خواجه نصیر

نقل قول نوشته اصلی توسط amin13 نمایش پست ها
    سلام

من فوق رو مالزی خوندم. از دانشگاهی که هستم پذیرش دکترا گرفتم برا ترم بعد. سوالم اینه اگه بیام ایران برای تمدید معافیت آیا ممکنه به تعداد واحدهای پاس شده در مقطع فوق گیر بدن و معافیت رو تمدید نکنن؟ مثلا بگن باید از یه تعداد مشخصی بیشتر پاس میکردی..

سپاسگذارم
    سلام در این مورد من زیاد اطلاعی ندارم ولی فکر کنم اگه یکی از بستگانتون رو بفرستید نظام وظیفه محل سکونتتون بهتر جواب بگیری. تو سایت خودشون که نوشته دانشجوهایی که یه مدت خاصی (که تو سایت نوشته) خارج بودن میتونن با سپردن یه مبلغی حدود 10 میلیون کل سربازی رو بخرن و وسلام. بازم تو اینترنت جستجو کن کلی خبر راجبش هست.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)