صفحه 65 از 168 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط p_agoodboy نمایش پست ها
    سلام، امیدوارم حتما این بار ویزا رو بگیرید. یک سوال داشتم: آیا توی پاسپورتتون هم مهری زدند که نشون بده رد شدید یا فقط بهتون یک نامه دادند؟ ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.
    توی پاسپورت مهر میخوره. در ضمن دنبال این نباشید که مثلا این موضوعها رو بخواهید مخفی کنید براحتی میتونند بفهمند.

Junior Member

بحث مخفی کردن نیست دوست عزیز. دلیلی دیگه ای داشت که این سوال رو پرسیدم. به هر حال ممنون از توضیحتون.

سلام

مگه کسی نمی تونه همزمان واسه 2 تا کشور تو اروپا مثل انگلیس و نروز در خواست ویزا بده؟

- نوع ویزاTier4 s
    2 - تاریخ اقدام:16/02/2013
    3- تاریخ صدور در ابوذبي:18/02/2013
    4- تاریخ دریافت ویزا:19/02/2013
    با آرزوی موفقیت برای همه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

1- نوع ویزاTier4 s
    2 - تاریخ اقدام:07/02/2013
    3- تاریخ مصاحبه در ابوظبي:14/02/2013
    4- تاریخ رد ویزا:17/02/2013

من برای دوره زبان 6 ماهه اقدام کرده بودم ، کل هزینه ها رو هم فول پرداخت کرده بودم ، توی مصاحبه هم مسلط جواب داده بودم ، دلایل رد رو افسر ویزا نوشته :
    1 - شما آیلتس 6.5 داری پس نیازی به دوره زبان برای مستر نداری ، در حالی که من بهش توضیح داده بودم که من آیلتس جنرال دارم که برای هیچ دانشگاهی مورد قبول نیست و باید آیلتس آکادمیک بگیرم که خیلی سخت تره
    2 - وجود 3 سال فاصله تحصیلی که من نامه کار 4 ساله همراه با بیمه که نشون میداد کار مرتبط با رشته دارم ، تو پروندم بود

به هر حال اعتراض میکنم ببینم چی میشه

هومن جان یه موضوع دیگه که عجیب تره اینه که من و دوست دخترم تو یه روز و با شرایط یکسان کاری و تحصیلی اقدام کردیم ، اما الان بعد از 2 هفته هنوز بهش زنگ نزدند برای مصاجبه و استاتوسش همون حالت under process باقی مونده ، به نظر شما چرا ؟ ما چه کاری میتونیم انجام بدیم ؟ به اپراتور بخش ویزای سفارت هم زنگ زدیم ، میگه شاید آفیسر داره چیزی رو چک میکنه ...
    صدور فايل نامبر کبک : 25/10/2011 - زبان فرانسه : B2 و B1 - انگليسي : IELTS 6.5 - رشته : صنايع صفر امتيازي سابق ( 12 امتیازی کنونی) - مجرد - سابقه کار : 6 سال با بيمه - تاریخ دریافت ایمیل آپدیت : 18/02/2015 - تاریخ دریافت ایمیل انتظار مصاحبه : ؟ - تاريخ مصاحبه : ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mahur1 نمایش پست ها
    1- نوع ویزاTier4 s

من برای دوره زبان 6 ماهه اقدام کرده بودم ، کل هزینه ها رو هم فول پرداخت کرده بودم ، توی مصاحبه هم مسلط جواب داده بودم ، دلایل رد رو افسر ویزا نوشته :
    1 - شما آیلتس 6.5 داری پس نیازی به دوره زبان برای مستر نداری ، در حالی که من بهش توضیح داده بودم که من آیلتس جنرال دارم که برای هیچ دانشگاهی مورد قبول نیست و باید آیلتس آکادمیک بگیرم که خیلی سخت تره
    2 - وجود 3 سال فاصله تحصیلی که من نامه کار 4 ساله همراه با بیمه که نشون میداد کار مرتبط با رشته دارم ، تو پروندم بود

امیر جان امیدوارم زودتر به نتیجه برسی - شما چقدر در حساب گزاشته بودید؟ و اینکه اصلا پذیرش نداشتی از دانشگاه برای مستر؟؟

ApplyAbroad Guru

1- نوع ویزاTier4 s

هومن جان یه موضوع دیگه که عجیب تره اینه که من و دوست دخترم تو یه روز و با شرایط یکسان کاری و تحصیلی اقدام کردیم ، اما الان بعد از 2 هفته هنوز بهش زنگ نزدند برای مصاجبه و استاتوسش همون حالت under process باقی مونده ، به نظر شما چرا ؟ ما چه کاری میتونیم انجام بدیم ؟ به اپراتور بخش ویزای سفارت هم زنگ زدیم ، میگه شاید آفیسر داره چیزی رو چک میکنه ...
    نمیدونم دلیلشون چیه که اینقدر طول دادند. شما کسی رو در انگلستان نداشتی؟ نپرسیدند پول بانک رو از کجا آوردی؟

سلام تورو خدا جواب ایمیلم رو بدین

من همه چیز رو واسه سفارت و هتل و پرواز رزرو کردم

دانشگاه گفته بود که جمعه مدارک جدیدت رو واست فرستادیم و حالا 3 روز مونده فهمیدم مدارک ارسال نشده.

اونا اسکن همه مدارک رو واسم فرستادن می تونم با اونا برم سفارت؟
    cos number, acceptance letter, maintenance

خواهش می کنم جواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    نمیدونم دلیلشون چیه که اینقدر طول دادند. شما کسی رو در انگلستان نداشتی؟ نپرسیدند پول بانک رو از کجا آوردی؟
    نه ، من کسی رو در انگلیس نداشتم ، من چون فول پرداخت کرده بودم ، فقط اون رو ازم پرسید منم گفتم زمینم رو فروختم که واقعیت داشت ، اما ایرادش به چیزای واقعا مسخره ای بود ، امیدوارم که پیگیریم جواب بده ، من پذیرش مستر نداشتم اما با دانشگام ارتباط داشتم ، امتیاز maintenance رو کامل گرفتم ، حدود 12 میلیون که معادل 6000 پوند میشه ، اما من شهریه و خوابگاه رو کامل پرداخت کرده بودم

هومن جان میدونی چه جوری میتونم برای دوستم رو پیگیری کنم ؟
    راستی میدونی چه جوری میتونم به غیر از Administration Review راه موثرتری هم برای اعتراض خودم پیگیری کنم ؟
    صدور فايل نامبر کبک : 25/10/2011 - زبان فرانسه : B2 و B1 - انگليسي : IELTS 6.5 - رشته : صنايع صفر امتيازي سابق ( 12 امتیازی کنونی) - مجرد - سابقه کار : 6 سال با بيمه - تاریخ دریافت ایمیل آپدیت : 18/02/2015 - تاریخ دریافت ایمیل انتظار مصاحبه : ؟ - تاريخ مصاحبه : ؟

ApplyAbroad Guru

نه ، من کسی رو در انگلیس نداشتم ، من چون فول پرداخت کرده بودم ، فقط اون رو ازم پرسید منم گفتم زمینم رو فروختم که واقعیت داشت ، اما ایرادش به چیزای واقعا مسخره ای بود ، امیدوارم که پیگیریم جواب بده ، من پذیرش مستر نداشتم اما با دانشگام ارتباط داشتم ، امتیاز maintenance رو کامل گرفتم ، حدود 12 میلیون که معادل 6000 پوند میشه ، اما من شهریه و خوابگاه رو کامل پرداخت کرده بودم

هومن جان میدونی چه جوری میتونم برای دوستم رو پیگیری کنم ؟
    راستی میدونی چه جوری میتونم به غیر از Administration Review راه موثرتری هم برای اعتراض خودم پیگیری کنم ؟
    برای پیگیری بهترین کار ایمیل زدن به سفارت انگلیس در ابوظبیه. ولی راهی بهتر از Admin Review وجود نداره. یعنی عملا راه دیگری نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)