صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 150

موضوع: معافیت تحصیلی و آزاد کردن مدرک برای سوئد

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معافیت تحصیلی و آزاد کردن مدرک برای سوئد

حتما سرش شلوغ بوده...

برادر شما مثل این که جوونی هنوز

آقا حالا حالاها باید بری، بیای، جواب منفی بشنوی، جواب منفی بدی، آخرش یه روزی، یه جایی، یه کسی....

زنگ بزن دوباره
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

هیچ کس شبانه نبوده بدونه چه کار باید کرد؟

اين هم يك ايميل از دانشگاه چالمرز، نوشته ايران نامه غير رسمي رو قبول كرده!!!

Dear Mohammad

Thank you for your email. It really should not be necessary with a
    signed copy, since it is clearly stated that the electronic admissions
    letter is the only one there is. Also, the Iranian authorities have been
    informed and have agreed to accept the printed electronic version (the
    one and only).

Please let us know if there are any further
    problems.

All the best,
    Anders Fredén, Chalmers

Junior Member

من دانشجوی سال آخر الکترونیک دانشگاه دولتی هستم. تمام واحدام پاس شده و فقط پروژه رو دارم وتا دی ماه برای ارائه ش وقت دارم.
    الانم می خواستم برای دریافت پذیرش از سوئد اقدام کنم .فکر می کنم زمان ارسال مدارک دی ماه باشه.
    حالا سئوالم اینجاست که چه طوری ریز نمره های معتبر بگیرم.
    از طرفی اگه الان پروژم رو بدم فکر می کنم مدارک فارق التحصیلیم تا اون موقع آماده نمی شه.در ضمن سرباز هم می شم و نمی دونم اصلامدرک فارق التحصیلی می دن یا نه. از مسئولین دانشگاه پرسیدم گفتن اگه نامه از وزارت علوم بیاری ما مدارک فارق التحصیلیت رو می دیم.
    در ضمن اگه الان قبل از دادن پروژه ریز نمره رو بگیرم ارزش ترجمه نداره.
    می شه راهنماییم کنید که من باید چی کار کنم.

xmas
    Guest

hi sumwin
    well actually I study in Azad university but I must say that I was granted the official transcripts when I was still studying. And not only my final project mark was not ready, I had 2 more missing marks on the table !! so
    I must say don't worry, U must request a valid translative transcript paper from the educational department of Your university and then u must make the MSRT to sign it (verify it) and after that, all the translators will be authorized to translate your papers.
    The only thing that matters is that ur transcripts will not have the marks you have not passed yet.
    All the process has been made by me for my papers about 3 months ago.
    Have fun

Junior Member

فکر کنم سوالم با سال قبلی ها فرق داره (10 صفحه هم بود چند تاشو خوندم خیلی وقت می گرفت). وضعیت من یکمی سخت و نمی دونم از کجا باید شروع کنم. بنده دانشجوی دانشگاه آزاد قزوین هستم و فقط یک واحد (تنظیم خانواده) را نگه داشتم، چون وضعیت پذیرشم مشخص نبود و می خواستم اگر پذیرش نگرفتم سرباز نشم. 7th May پذیرشم از دانشگاه چالمرز سوئد آمد. هفته دیگه (31 اردیبهشت) باید امتحان معرفی به استادم را بدم و رسما فارغ التحصیلیم در اون تاریخ بخوره! حالا باید چی کار کنم ؟ با توجه به اینکه پروسه فارغ التحصیلی و تشکیل پرونده در وزارت علوم و گرفتن ویزا وقت گیر است و باید حتما 31 آگوست سوئد باشم، آیا می رسم ؟ راستی اینم بگم که بنده همونطور که گفتم هنوز سربازی نرفتم و وزارت علوم برای تشکیل پرونده از من مدرک فارغ اتحصیلی می خواهد! ولی دانشگاه ما تا من سربازی نرم مدرک بهم نمیده! این مشکل چه جوری حل می شه!؟

بستگی به این داره دانشگاه کی برات نامه ی فراغت از تحصیل (به نظام وظیفه) رو صادر کنه.
    اگه زود صادر کنه فکر کنم برسی.

اگه پاسپورت داشته باشی هم که مشکلی نخواهد بود.

همه چی به زمان صدور نامه دانشگاه بستگی داره.

Junior Member

راستی من الان یک پاسپورت زیارتی به عراق هم با هزار جیمز باند بازی گرفتم. (من یدونه دانشگاه تو مالزی هم زده بودم که کپی پاسپورت می خواست و از طریق تسهیلات سفر زیارتی دانشگاه و دنبال کردن اون در نظام وظیفه من این پاسپورت را گرفتم) حالا این پاسپورت کمک می کنه و یا باید باطل بشه؟

ما چیزی به نام پاسپورت زیارتی نداریم الآن دیگه.
    اگر پاسپورت شما جدید هست، همون پاسپورت واقعیه

خوب پس دیگه مشکل کجاست؟ شما برای ویزا اقدام کن.
    تا ویزات درست شه، نامه ی فراغت وکارای نظام وظیفه رو هم انجام میدی دیگه.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

دوستان عزیز
    لطفا" سوالات خود را پیرامون مسائل مربوط به وزارت علوم و نظام وظیفه را در انجمن "گرفتن گذرنامه، مشکل سربازی و خروج از کشور" مطرح نمایید!
    قبل از ارسال پست در انجمن ذکر شده حتما" جستجو نمایید، در صورت ارسال پست تکراری و نامربوط با جریمه مواجه خواهید شد...

با تشکر
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)