صفحه 17 از 145 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا برای گرفتن ویزا از سفارت کانادا

ممنون از راهنمایی دوستان.

در متن نامه ی من اینطور نوشته شده :
    We will accept passport submissions on Tuesdays and Wednesdays only between 0830 and 1000.
    Passports/visas can only be collected on the next business day (Wednesday for Tuesday submissions; Thursday for Wednesday submissions) between 1400 and 1600.

ولی گویا برای بقیه دوستان دوشنبه و چهارشنبه هست. دوستان کسی هست که در متن نامه، سه شنبه و چهارشنبه عنوان شده باشه؟ من نگران شدم. البته من دوشنبه هم آنکارا هستم ولی وقتی متن نامه اینطوره، میتونم دوشنبه برم برای تحویل مدارک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط happlyd نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی دوستان.

در متن نامه ی من اینطور نوشته شده :
    We will accept passport submissions on Tuesdays and Wednesdays only between 0830 and 1000.
    Passports/visas can only be collected on the next business day (Wednesday for Tuesday submissions; Thursday for Wednesday submissions) between 1400 and 1600.

ولی گویا برای بقیه دوستان دوشنبه و چهارشنبه هست. دوستان کسی هست که در متن نامه، سه شنبه و چهارشنبه عنوان شده باشه؟ من نگران شدم. البته من دوشنبه هم آنکارا هستم ولی وقتی متن نامه اینطوره، میتونم دوشنبه برم برای تحویل مدارک؟
    ميشه بفرماييد نوع ويزاي شما چيه؟ ممكنه كتگورياي مختلف روز هاي مختلفي براي مراجعه داشته باشند.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا توسط آژانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid1209 نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا کسی هست که بتونه برای پیک‌اپ ویزا به من کمک کنه؟
    ویزای پدر و مادر من رسیده و باید تحویلش بگیریم.

لطفا به من پیام خصوصی بدید یا همینجا پست بگذارید.
    ممنون

ما به اتفاق چند نفر از دوستان دیگه داریم تو همین هفته (2 شنبه) داریم واسه پیکاپ ویزا اقدام می کنیم. در صورت تمایل به futureroad پیام بدین.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

مدیر محترم لطفا برای 24 ساعت این پیغام حذف نکنن. چون فروم پربازدیدترین هست اینجا گذاشتم. میتونه برای دوستان ریکوئست شده خیلی مفید باشه:

دوستان دوشنبه صبح برای پیکاپ ویزا از انکارا عازم سفر هستم. اگه میتونین تا امشب پاسپورتتونو بهم برسونین و تمایل به اقدام دارین پیام خصوصی بدین. ما چند نفر باهم در حال همکاری هستیم. هزینه پبکاپ براتون خیلی کمتر از آژانسها در میاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معدن - دانشگاه صنعتی شاهرود

سلام
    هزینه پیکاپ ویزا برای خانواده 3 نفره به چه میزان هست؟
    و اینکه چگونه با شما در ارتباط باشیم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط futureroad نمایش پست ها
    دوستان دوشنبه صبح برای پیکاپ ویزا از انکارا عازم سفر هستم. اگه میتونین تا فردا پاسپورتتونو بهم برسونین و تمایل به اقدام دارین پیام خصوصی بدین. ما چند نفر باهم در حال همکاری هستیم. هزینه پبکاپ براتون خیلی کمتر از آژانسها در میاد.

Junior Member

چی؟؟؟؟؟؟؟ دوشنبه و چهارشنبه؟؟؟؟ ما که واسه هممون سه شنبه چهارشنبه بوده!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط CanImmigrant نمایش پست ها
    اول: مطمئن هستين که سه شنبه يا چهار شنبه بايد تحويل بدين . چون توي ايميل ديگران دوشنبه و چهارشنبه هست

You can submit your passports Mondays and Wednesdays between 08:30 and 10:00. If you arrive late, you will have to come back
    the next available day for passport submission

دوم: بهتره دوستاي ديگه نظر بدن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا

سلام به همگی دوستان

من ساکن کرجم و محل کارم تهران هستش . من13 اسفند 1391عازم
    آنکارا
    هستم برای
    دریافت ویزای کانادا
    ،
    می تونم به دوستانی که پاس رکوئست شدن جهت

پیکاپ ویزاشون کمک کنم.
    لطفا درصورت تمایل پیغام خصوصی بدید. نهایتا تا 20 اسفند ویزای دوستان رو بهشون می رسونم.
    تاریخ صدور فایل نامبر:jul 13 2011 تاریخ نامه آمادگی برای مصاحبه:aug 11 2011

تاريخنامه دعوت به مصاحبه:sep 16 2011 تارخ مصاحبه:DATE : 9 décembre 2011 HEURE :08:30

Junior Member

کسی راجع به تغییر پاس چیزی میدونه؟ ایا برای پیک آپ باید فرم های بیشتری ارائه بدیم؟

Junior Member

خیر. فقط اعلام کنید به کسی که پبکاپ میکنه و مخض اختیاط پاس قدیمیرو هم بدین بهشون. هرچند سفارت قدیمی رو نمیگیره اصلا.

نقل قول نوشته اصلی توسط goharmorad نمایش پست ها
    کسی راجع به تغییر پاس چیزی میدونه؟ ایا برای پیک آپ باید فرم های بیشتری ارائه بدیم؟

Junior Member

با سلام
    من جواب ویزای توریستیم اومد. من بصورت آنلاین اقدام کرده بودم. آیا کسی مشابه این نامه رو دریافت کرده؟ اسمی از سفارت کانادا در ترکیه نبرده است!!
    اگر بخواهم کس دیگری بجای من پاسپورتم را آنکارا ببرد چه باید بکنم؟
    با تشکر
    This is in reference to your application for temporary residence. A decision has been made on your application. We
    require your passport to finalize processing your application.
    Passport requirements

• Please provide your passport or travel document, with a copy of this letter.
    • There must be at least one blank page in your passport.
    • Your passport must be valid for the duration of your expected length of stay in Canada.
    • Please note that we cannot issue a visa beyond the expiry date on the passport.

Your passport must be received by Citizenship and Immigration Canada within 30 days from the date of this letter. Failure
    to do so could result in the refusal of your application. Please ensure that a copy of this letter is included with your
    passport.

To find out where to send your passport, visit our website: .

Thank you for the interest you have shown in Canada.

Attention: The unique client identification (UCI) number in the upper left corner of this letter is your personal identification
    number. For your own protection, do not allow any person, other than an authorized representative, to use this number as
    it provides access to personal information on your file.

Citizenship and Immigration Canada

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)