صفحه 3475 از 5471 نخستنخست ... 24752975337534253465346634673468346934703471347234733474347534763477347834793480348134823483348434853525357539754475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 34,741 تا 34,750 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member farhad12 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط asade11 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان!
    نیم ساعت پیش تلفنی به من وکیلم اطلاع داد که مدیکالم امد.1-کپی پاسپورت2-رنگ چشم و قد3-لندینگ4-عدم سو پیشینه5-اسکجوال 1 5-پرینت بانکی6-مدیکال
    با ارزوی موفقیت برای همه
    مبارک باشه، این هم باز یک مدیکال دیگر و امید است که همینطور مدیکال برای دوستان بیاد.
    خیلی خوشحال هستم باعث امیدواری هست برای همه منتظران مدیکال.
    رسیدن مدارک به سیدنی : 2 ,DEC 2009 - فایل نامبر اول : 5, FEB 2010 - فایل نامبر دوم : 2, JUN 2010 - ارسال به ورشو : 14, DEC 2011 - انپراسس : 7, FEB 2012 - امتیاز 73
    CIO : 4121
    مدیکال : 2 Jan, ويزا : ؟؟؟(همین زودی ها برای همه و ما)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط utab نمایش پست ها
    دوستان خوب و همراهان عزیزم:
    سالهاست که شادی ها و غم هایمان را با هم قسمت کردیم و امید دهنده یکدیگر بودیم. دوستان عزیزی که تک تک آنها را قلبا دوست دارم و بعضی از آنها اکنون نیز در جمعمان نیستند تا این خبر خوب را با هم به جشن بنشینیم و اشک های شوقم را با هم سهیم باشیم.
    این موفقیت را تقدیم می کنم به تمامی آنها که دلشان سبز بوده و هست و این اشکهای پاک را تقدیم به روح بزرگ " ندای ایران زمین " که به انتظار ایرانی بهتر ... جانش را تقدیم سرزمینش نمود ............

دوستان خوبم .......
    مدیکال من آمد.
    آقای یوتاب بسیار متن زیبایی نوشتین...البته خبر مدیکال شما زودتر از خودتون رسید و ما تبریکامون رو گفتیم ولی دلم نیومد از این متن زیباتون تشکر نکنم...تاثیرگذار بود..متاسفانه خیلی چیزها رو نمیشه نوشت...به امید فردایی بهتر.باز هم تبریک میگم.
    به asade11 عزیز هم تبریک میگم.

shu ی عزیز و زهرا جان..متاسفانه هیچ جوری نمیشه فهمید چند نفر 2009 از جون تا اخر دسامبر هستن.ولی من هر روز دیتا رو دارم چک میکنم به محض اینکه امار جدید اومد بیرون حتما اینجا میذارم.
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sainaz نمایش پست ها
    دوستان يه سوال دارم كسي مي دونه برا عكسهايي كه براي آزمايش مديكال بايد ببريم اين عكسها بايد جديد باشه يا اينكه اگه همون عكسايي كه 2009 فرستاديم رو مي شه دوباره فرستاد ؟ الان ميخوام برم بيرون عجله دارم ممنون مي شم سريع جوابم رو بدين .بازم ممنون منتظرمممممممم
    سایناز جان
    اون عکسها برای مدیکال هم باید مال 6 ماه گذشته باشه
    توی خود سی ای سی اینجوری نوشته:
    When you and your family members go for your medical examination, make sure you have this sheet completed for each person, along with the following items:

• passports for yourself and your family members, plus a photocopy of the bio-data page of each passport. If a passport is not available, provide an official identity document bearing the photo and date of birth of the family member;
    • eye glasses or contact lenses, if you or your family members wear them;
    • previous medical report(s), if any. You must tell the examining doctor about all past and present medical problems and conditions, and provide the doctor with any available documentation such as physician’s reports, treatment or prescriptions; and
    • five recent pictures taken within six months preceding the date of the examination and, where applicable, a negative for yourself and your family members (see section on photos in the instructions on how to complete the Application for permanent residence).

http://www.cic.gc.ca/english/resourc...ppendix-02.asp
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

Junior Member

اگر هر دو هفته مدیکالهای مربوط به یک ماه را صادر کنند،تا قبل از تابستان مدیکالهای 2009 تمام می شود.با این سرعت ورشو می توان به این روند امیدوار بود.

مدیکال من هم آمده .
    كد رشته :7241،

نقل قول نوشته اصلی توسط kolahnamadi نمایش پست ها
    مدیکال من هم آمده .
    تبریک بی کران.
    این دوستا در مورد وضعیت مدیکالشون خبر بدن ممنون می شیم:

i_karimi
    barbod
    ramin_320
    Farrid
    Garfield
    aziking2

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

دوستان 1 سوال:
    پاسپورت من و همسرم تا بهمن سال آینده اعتبار داره. با توجه به اینکه ما 7 آگوست مدیکال و کپی پاس دادیم به نظرتون عاقلانه هست که الان واسه تغییر پاس اقدام کنیم؟ با توجه به اینکه نزدیک عیده چقدر طول میکشه پاس جدید بیاد؟ اگه به فرض محال تو این مدت پاس ریکوئست بشیم چی می شه و چکار باید کرد؟ باز کارمون عقب میفته؟ ممنون
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط m_silavi نمایش پست ها
    با تبريك به دوست عزيزم asade
    اطلاعات امضاي ايشون با جدول تفاوت داره
    ايشون توي امضاش تاريخ سيدني ندارن و فايل نامبر اولشون جون 2009 هستش ولي توي جدول تاريخ سيدني دارن و تاريخ فايل نامبر اولشون جولاي 2009 هستش
    با سلام خدمت همه دوستان!
    تاریخ سیدنی 8 جون 2009 و فایل نامبر اول 22 جولای و فایل نامبر دوم 14 دسامبر 2009 است.تمامی اطلاعات بنده در امضا صحیح میباشد. با ارزوی موفقیت برای تمام دوستان
    ارسال به سیدنی 8 جون 2009-فایل نامبر اول:22 جولای2009 - فایل نامبر دوم:14 دسامبر 2009-ارسال به ورشو 1 دسامبر 2011-اینبراسس 14 فوریه 2012-Noc:0711-تحصیلات:دکترای مهندسی عمران-نمره ایلس جنرال:5.5-دریافت مدیکال و اپدیت 27 فوریه ودریافت مدیکال در پاریس18 مارچ2013-پاس رکوئیست 18 جولای 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    دوستان 1 سوال:
    پاسپورت من و همسرم تا بهمن سال آینده اعتبار داره. با توجه به اینکه ما 7 آگوست مدیکال و کپی پاس دادیم به نظرتون عاقلانه هست که الان واسه تغییر پاس اقدام کنیم؟ با توجه به اینکه نزدیک عیده چقدر طول میکشه پاس جدید بیاد؟ اگه به فرض محال تو این مدت پاس ریکوئست بشیم چی می شه و چکار باید کرد؟ باز کارمون عقب میفته؟ ممنون
    سروش جان من هم پاسپورتم حدود 9 ماه اعتبار داشت اما به توصیه مشاور تعویض کردم . با وجود اینکه گفتن نزدیک عیده اما واسه من از شیراز کمتر از دو هفته طول کشید و پریروز هم به دستم رسید

در بین دوستان گرامی کسی هست که از موکلین اون مشاوری که لیست اعلام کرد و عده ای ع س پ و گردش حساب رو فرستادن باشه، و الان مدیکالش اومده باشه ؟ میخواستم بدونم آیا با اینکه ما این مدارک رو قبلا فرستادیم ، ممکنه باز هم ازمون بخوان زمان مدیکال ؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)