صفحه 34 از 126 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

پیش فرض پاسخ : MA 35 ??????

والا من 7 اسفند مدارک رو دادم ولی الآن انگار یک عمر که گذشته برام. سفارت گفت ما نهایتا تا دو هفته مدارک رو میفرستیم ولی انگار خیلی بی نظم تر از این حرف هاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaman نمایش پست ها
    والا من 7 اسفند مدارک رو دادم ولی الآن انگار یک عمر که گذشته برام. سفارت گفت ما نهایتا تا دو هفته مدارک رو میفرستیم ولی انگار خیلی بی نظم تر از این حرف هاست.
    بابا تو اگه جای من بودی چه میکردی پس؟!!
    من الان اینجوریم!!
    شیش ماهه یه چشم به دره، یه چشم به پنجره، یه چشم به دیوار!! اون یکی چشمم بیکاره!!
    جای هیچ شکی نیست که اسم من رو باید توی کتاب گینس به نام خوش شانس ترین آدمی که 4 ماه و نیم پروندش گوشه ی سفارت خاک میخورده ثبت کنن!! شایدم اسم سفارت و باید ثبت کنن!!
    تا سه ماه فک میکنم کاملا عادیه!! زیاد به خودت فشار نیار که اونوقت اینجوری میشی!! تازه دو هفتش رفته بابا!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rohamnoori نمایش پست ها
    بابا تو اگه جای من بودی چه میکردی پس؟!!
    من الان اینجوریم!!
    شیش ماهه یه چشم به دره، یه چشم به پنجره، یه چشم به دیوار!! اون یکی چشمم بیکاره!!
    جای هیچ شکی نیست که اسم من رو باید توی کتاب گینس به نام خوش شانس ترین آدمی که 4 ماه و نیم پروندش گوشه ی سفارت خاک میخورده ثبت کنن!! شایدم اسم سفارت و باید ثبت کنن!!
    تا سه ماه فک میکنم کاملا عادیه!! زیاد به خودت فشار نیار که اونوقت اینجوری میشی!! تازه دو هفتش رفته بابا!!
    سلام
    چطور میشه پیگیر شد که فرستادن اتریش یا نه؟
    الان من از کجا میتونم از روند کارم مطلع بشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nass نمایش پست ها
    سلام
    چطور میشه پیگیر شد که فرستادن اتریش یا نه؟
    الان من از کجا میتونم از روند کارم مطلع بشم؟
    سفارت رو که کاملا بی خیال بشید چون اصلا هیچ جوابی دیگه به شما نمیدن!! من بعد 3 ماه و نیم که مرتب پیگیر بودم و حتی اونور کسی رو میفرستادم بره پیگیری جواب MA مرتب این بود که چیزی از شما توی سیستم ثبت نیست. بعد به سفارت میگفتم، میگفتن مگه میشه همچین چیزی!!! آخرش MA گفت تاریخی رو که مدارک از طرف سفارت پست شده بدید تا چک کنیم ببینیم چه بلایی سر مدارکات اومده. به سفارت میگم، کارمندای ایرانی محترم سفارت ببین چی جواب میدن: محرمانه است نمیتونیم بدیم!!!!

شما بهترین کارت اینکه تا 40-50 روز صبر کنی. بعد از طریق MA پیگیر باش. اونا یا بت میگن پروندت داره بررسی میشه یا میگن هنوز رکوردی ازت توی سیستم ثبت نیست. من پیشنهاد میکنم تا 3 ماه اگر جواب MA همچنان این بود که چیزی ثبت نشده حتما از طریق سفارت موجدانه این قضیه رو پیگیری کنید. البته ممکنه سر MA هم به تهش پنالتی بزنه!! چون پیش اومده که مثلا به طرف گفتن چیزی ازت ثبت نیست یک هفته بعد جواب ویزاش اومده!!

در کل
    1. بعد از 40-50 روز یه میل به MA بزن ببین چی میگن
    2. بعد 3 ماه اگه دیدی MA هنوز میگه چیزی ازت ثبت نیست چه واقعا چیزی ثبت نباشه چه اشتباها بت بگن تو حتما حتما پاشنه سفارت و از جا بکن تا روشن بشه که پروندت کجاست!! چون 10 درصد امکان داره پروندت چه اینجا چه اونجا گم شده باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    akademie der bildenden künste wien_Doktorat der Philosophie

دوستان من از تاریخ ۴ مارچ ۲۰۱۳ مدارکم رو تحویل سفارت دادم.ایمیلی به سفارت دادم که شما کی مدارک رو به MA35 پست میکنید.این جواب رو دادن:

We have twice a month mail to Austria. If all your documents had been in order and sufficient, your application should be transferred this week to Austria.

Kind regards
    Georg Kulmer
    Attaché (VA)

Austrian Embassy Tehran
    Bahonarstr., Moghaddasi Str.,
    Zamani Str., Mirvali, Nr. 6 und 8,
    Teheran, Niavaran, 19796-33755
    Iran –Islamic Republic
    Tel: +98/21-22750038-62

و این هم جواب MA35 که امروز به دستم رسید:

It takes between 3-4 weeks when your papers reach in vienna. After reaching here ita takes again some weeks until the documents are proofed .
    You will be contacted by the austrian embassy as soon as there is any deicision made on your application.
    As we treat all our customers fair we will be working on your file after the files of those applicants who applied before you.
    With best regards

Rakhi Sharma
    Diversity Consultant

City of Vienna
    Municipal Department 35
    Immigration, Citizenship, Registry
    Dresdnerstraße 93/5.Stock Zi. 5.36
    A-1200 Vienna , Austria
    Tel.: +43-1-4000-35253
    http://www.wien.gv.at/verwaltung/personenwesen
    www.einwanderung.wien.at
    www.staatsbuergerschaft.wien.at
    www.standesamt.at

customer service center
    Hotline:+43-1-4000-35 35
    http://www.wien.gv.at/amtshelfer/
    من که شخصا سر از کار اینا در نیاوردم

Junior Member

میشه درباره ma 35 توضیح بدید .

نقل قول نوشته اصلی توسط iranzehn نمایش پست ها
    میشه درباره ma 35 توضیح بدید .
    اداره ای هست در وین (دقیقا نمیدونم یکی از شهرداری های وین هست یا واحدی از شهرداری، فک کنم دومی باشه) که بررسی امور مربوط به مهاجرت و ویزا و ... اونجا انجام میشه. شما مدارکت رو که تحویل سفارت دادی اونا برای بررسی میفرستن به magistratsabteilung 35.
    (البته این فقط مربوط به کساییه که محل سکونتشون قراره شهر وین باشه. برای شهرهای دیگه اداره های همون شهر پرونده رو بررسی میکنن)

Junior Member

میشه لطف کنید ایمیل MA35 رو که به شما پاسخ داد رو اینجا بگذارید؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط bamshad نمایش پست ها
    میشه لطف کنید ایمیل MA35 رو که به شما پاسخ داد رو اینجا بگذارید؟ ممنون
    در دو صفحه ی قبل مکرر ایمیل MA ذکر شده!!
    پست 320

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    akademie der bildenden künste wien_Doktorat der Philosophie

سلام دوستان
    من در تاریخ ۴ مارچ ۲۰۱۳ مدارکم رو تحویل سفارت دادم برای اقامت دانشجویی.گفتن کامل هست اما هربار ایمیل میزنم یا تماس میگیرم به من نمیگن که چه زمان مدارک رو به ام آ ۳۵ ارسال میکنن.خودشون گفتن دو هفته بعد از تحویل مدارک! اما الان میگن ما نمیتونیم در این مورد اطلاعات بدیم.کسی میدونه از کجا بدونیم مدارک اصلا فرستاده شده به شهرداری وین؟من از وقتی خوندم بعضی از دوستان مدارکشون گم شده نگرانم نکنه مدارک من هم گم بشه! آخه چطوری همچین چیزی ممکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)