نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 500 از 1150 نخستنخست ... 4004504904914924934944954964974984995005015025035045055065075085095105506001000 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,991 تا 5,000 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSAN-D نمایش پست ها
    دوست عزیز همانطور که بارها دوستان توضیح داده اند یکی از مدارک درخواست نامه بانک ویزای دانشجویی میباشد. به محض گرفتن ویزا میتونی اقدام کنید.
    موفق باشید.
    خوب اگر اینظور باشه که عملا بعد از رفتن من نامه بانک را میدن و باید خانواده بگیرند. دوستان دیگه هم همین وضعیت را دارند یا فاصله زمانی بین ویزا و خروجشون زیادتر هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دریافت ارز ثبت نام کرده بودم و نامه معافیت تحصیلی رو که از نظام وظیفه گرفته بودم رو آپلود کرده بودم.
    امروز ایمیل زدن میگن با در خواست شما به دلبل مشخص نبودن وضعیت نظام وظیفه موافقت نشده. در صورتی که من همه چیز رو چک کردم و درست بود. حالا کسی میدونه باید چه کار کنم؟
    شماره تلفنی وجود نداره که بشه پیگیری کرد؟
    ممنون از راهنمایی تون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CTH

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_shot نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دریافت ارز ثبت نام کرده بودم و نامه معافیت تحصیلی رو که از نظام وظیفه گرفته بودم رو آپلود کرده بودم.
    امروز ایمیل زدن میگن با در خواست شما به دلبل مشخص نبودن وضعیت نظام وظیفه موافقت نشده. در صورتی که من همه چیز رو چک کردم و درست بود. حالا کسی میدونه باید چه کار کنم؟
    شماره تلفنی وجود نداره که بشه پیگیری کرد؟
    ممنون از راهنمایی تون
    آدرس:میدان فردوسی، خيابان شهيد موسوی ( فرصت )، جنب هتل اسكان
    تلفن تماس:02188832095

پست الکترونيکي :
    nesha.msrt@gmail.com

معمولا جواب تلفن رو نمیدن ، یا باید حضوری مراجعه کنید یا اگه ایران نیستید بهشون ایمیل بزنید، جواب ایمیل‌ها رو به طور معمول میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSE.Sharif

من یک سوال دارم. امروز ایمیل اومد از طرف نشا که با درخواست شما برای صدور نامه بانک موافقت شده. نمودم برای دریافت نامه بانک از موسسه گواهی اشتغال به تحصیل لازمه یا اون برای زمان دریاف ارز ه . ممنون میشم جواب بدین

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط azinhoushmand نمایش پست ها
    من یک سوال دارم. امروز ایمیل اومد از طرف نشا که با درخواست شما برای صدور نامه بانک موافقت شده. نمودم برای دریافت نامه بانک از موسسه گواهی اشتغال به تحصیل لازمه یا اون برای زمان دریاف ارز ه . ممنون میشم جواب بدین
    اون فقط برای دریافت ارزه.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای معماری

به نقل از یکی از دوستان:
    با سلام.
    من امروز به بانک تجارت در کرمان مراجعه کردم تا مبلغ 30 هزار تومان را به حساب مؤسسات و شركتھاي اعزام دانشجو بریزم برای دریافت نامه وزارت علوم. پس از پرداخت، راجب ارز دانشجویی سوال کردم که به من گفتن ارز دانشجوئی توسط این بانک تخصیص داده میشه، اما ۳ روز پیش بخشنامه به ما زدند که باید نامه های اشتغال به تحصیل و نامه های مالی که توسط سفارت تایید شده حتما به تایید وزارت خارجه در تهران و یا نمایندگی های آنها در شیراز و اصفهان و یا مشهد برسه. بخشنامه رو هم نشون من دادند.این مطلب رو جهت اطلاع گفتم و اینکه دوستان در جریان باشند که اقدام کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hbagheris نمایش پست ها
    به نقل از یکی از دوستان:
    با سلام.
    من امروز به بانک تجارت در کرمان مراجعه کردم تا مبلغ 30 هزار تومان را به حساب مؤسسات و شركتھاي اعزام دانشجو بریزم برای دریافت نامه وزارت علوم. پس از پرداخت، راجب ارز دانشجویی سوال کردم که به من گفتن ارز دانشجوئی توسط این بانک تخصیص داده میشه، اما ۳ روز پیش بخشنامه به ما زدند که باید نامه های اشتغال به تحصیل و نامه های مالی که توسط سفارت تایید شده حتما به تایید وزارت خارجه در تهران و یا نمایندگی های آنها در شیراز و اصفهان و یا مشهد برسه. بخشنامه رو هم نشون من دادند.این مطلب رو جهت اطلاع گفتم و اینکه دوستان در جریان باشند که اقدام کنند.
    دوستانی که در تهران نیستند چطور میتونند مدرک رو به وزارت امور خارجه برسونند؟ مثلا شما در کرمان چطور میتونید مدرکتون رو تایید کنید؟
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hbagheris نمایش پست ها
    به نقل از یکی از دوستان:
    با سلام.
    به منم همین رو گفتند دقیقا. تازه یه هفته اس که این قانون رو گذاشتند. توی تهران که باید بریم اداره سجلات وزارت امور خارجه. اینم آدرس:
    تهران - خیابان امام خمینی - ساختمان شماره 3
    تلفن: 61153146 - 61153308 - 61153347

... Stay Hungry ... Stay Foolish

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    سلام، من یکی از دوستامو برای تایید اشتغال به تحصیل فرستادم وزارت خارجه، گفتن نامه شهریه با مهر دانشگاه هم لازمه، اشتغال به تحصیل من هم مهر دانشگاه داشت و هم مبلغ شهریه توش نوشته شده بود، کسی تا حالا همچین موردی داشته؟
    سلام، اگه کسی جواب این سوالو میدونه لطف کنه جواب بده، آیا علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل نامه جداگانه برای شهریه هم لازمه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس برق-الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

درود، آیا برای دانشجوی ترم اول نیاز هست که نامه پذیرش را به تایید سفارت و وزارت امور خارجه برساند؟ سپاس
    جهت بحث درباره ثبت اختراع جهانی می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:ثبت اختراع بین المللی Patent
    طبق قوانین انجمن: برای تشکر از ارسال یک پست،می توانید امتیاز مثبت بدهید. امتیازدهی سمت راست پایین هر پست قرار دارد.