صفحه 289 از 638 نخستنخست ... 189239279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299339389 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,881 تا 2,890 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    عزیزم مرسی . درست میگی . حالا یک سوال دیگه میشه بپرسم؟ صفحه 5 فرم GR1 که مدارک تحصیلی باید درج بشه مدرک کاردانی - کارشناسی - کارشناسی ارشد به چه ترتیبی باید نوشته بشه ؟چون فقط دوتا BOX هستش .
    ممنون میشم
    اگه توي فرم ذكر نشده شما بايد اول آخرين مدركتونو بنويسيد براي كارداني هم يه جدول مثل خودش درست كنيد و ضميمه فرم تون كنيد پايين آخرين جدولتونم هم ذكر كنيد كه يه جدوليو ضميمه كردين براي كاردانيتون در ضمن دوست عزيز همونطوريكه قبلا هم گفتم اين ويزاي گروني هست لطفا با خودتون صادق باشيد و اگه شك نداريد كه قبول مي شيد اقدام كنيد من فكر ميكنم شما بهتره حداقل دو سال ديگه اقدام كنيد با يه ايلتس شش و نيم كه بدون پازيتيو ليست و با سابقه كار بالآي سه سال ( بعد از فارغ التحصيليتون) كه صد در صد صد امتيازو كسب كنيد چون در غير اينصورت به نظر من شما امتياز نمياريد (من وقت گذاشتم و براي هم فكري با شما شرايطتون و پست ها تونو خوندم) البته أينا فقط هم فكري هستش شما حتما خودتون بهترين تصميما خواهيد گرفت موفق باشيد

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    Does anybody here who can answer my question? p
    As an alternative to a language exam, you can document your language skills with a statement from a previous employer attesting that you have used Danish, Swedish, Norwegian, English or German on the job for at least one year, or by presenting documentation that you have completed at least one year of studies at a higher educational programme which was taught in one of these languages. This will be accepted as a level corresponding to that of Study Test in Danish as a Second Language (Studieprøven). Points are given as follows:

Level corresponding to Danish Language Test, Level 1 (Prøve i Dansk 1): 5 points
    Level corresponding to Danish Language Test, Level 2 (Prøve i Dansk 2): 10 points
    Level corresponding to Danish Language Test, Level 3 (Prøve i Dansk 3): 15 points
    Level corresponding to Study Test in Danish as a Second Language (Studieprøven) or higher/one year's study or work: 20 points

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasanak نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام و سال نو مبارک
    من 6 سپتامبر 2012 مدارکم را تحویل سفارت دادم. دیروز (19 مارچ 2013) یعنی 29 اسفند از سفارت به من زنگ زدندکه ویزام اومده.تاریخ صدور ویزا ( فایل ارسالی از طریق ایمیل) 18 مارچ 2013 است. دوست دارم اگه بتونم به سوال دوستان فروم جواب بدم. البته الان در سفر نوروزی هستم و همیشه به اینترنت دسترسی ندارم و شاید با تاخیر جواب بدم. به هر حال در خدمت هستم. یک سری از مشخصات خودم را هم می نویسم شاید به درد بخوره:
    رشته تحصیلی= فوق لیسانس مهندسی مکانیک/ سن = 33 سال/ سابقه کار= نفت و گازی و بیش از پنج سال/ متاهل/ سپرده بانکی را هم تا الان دست نزدم و الان در بانک هست/ مدرک زبان= تافل که البته آبان ماه منقضی شد و خدا را شکر که گیر ندادند/
    به هر حال اگر کسی سوال داشت در خدمتم اما به خاطر سفر نوروزی شاید دیر جواب بدم
    پیروز باشید
    اقای hasanak شما نوشتین که متاهلید .میخواید با همسرتون برید؟ویزای همسرتون هم اومده یا برای ایشون دیرتر اقدام میکنید؟تو این مورد اطلاعی دارید؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    دوستان من بیمه البرز گرفتم قبول هم کردن. فقط مهمه که:
    1. طرف قرارداد با Evasan باشه
    2. در محدوده شنگن معتبر باشه
    3. تا 30000 یورو رو ساپورت کنه
    4. یکبار ورود باشه تا 90 روز
    5. در صورت فوت (خدای نکرده) جسد رو به ایران برگردونه
    البته در واقع شماره 1 مهمه بقیه ش زیر مجموعه هست.
    دوست عزيز من پنجم ميام تهران ميشه ادرس و تلفن اين بيمه رو بهم بدين كه اگه باز بودن سوم ازشون بيمه بخرم دوستان ديگه ام اگه اطلاعاتي دارن از بيمه پارسيان يا البرز لطفا بگين ادرس تلفن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزيز من پنجم ميام تهران ميشه ادرس و تلفن اين بيمه رو بهم بدين كه اگه باز بودن سوم ازشون بيمه بخرم دوستان ديگه ام اگه اطلاعاتي دارن از بيمه پارسيان يا البرز لطفا بگين ادرس تلفن
    سلام دوست عزیز، این شماره برای بیمه پارسیان هست و خودم هم میخوام از اونجا بگبرم: 44438216-44094826-44438039
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golnooshi نمایش پست ها
    اقای hasanak شما نوشتین که متاهلید .میخواید با همسرتون برتد؟ویزای همسرتون هم اومده یا برای ایشون دیرتر اقدام میکنید؟تو این مورد اطلاعی دارید؟
    سلام. من بدون همسرم میرم و برای همسرم اقدام میکنم چون میخام اول شرایط را مهیا کنم. البته خیلی از دوستان هستند که همزمان برای خودشون و همسرشون اقدام کردند و ویزا هم همزمان اومده.

Junior Member

سلام و سال نو همه مبارک.
    دوستان عزیزی که دانمارک هستن یا از اینجا برای خونه اقدام کردن لطفا راهنمایی بفرمایند:

1- از سایت http://www.boligportal.dk که دنبال خونه میگردم آخرین مرحله میگه باید پول بدین و تو سایت عضو بشین که فعلا ما کارت اعتباری نداریم.
    2- سایت dba.dk هم اکثرا پولیه و گزینه free را هم که انتخاب میکنی نمیفهمم چی میشه چون هیچ شماره تماسی از طرف یا ... نداره.
    3- اکثر این خونه ها را یه نفر اجاره کرده حالا یه اتاقشو میده اجاره آیا این کار قانونی هست و میشه اون نامه از صاحبخانه را که برای register شدن لازمه را از مستاجری که اتاقو اجاره داده گرفت؟؟؟؟
    ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنن.

Junior Member

سلام
    دوست عزیز اینقدر که همه گفتن فلان بیمه رو بردیم قبول نکردن و..... من از خانم مغروری که زنگ زد بیا برای ویزات پرسیدم بیمه پارسیان مورد قبول هست؟ گفت عالیه..... ولی ظاهرا سوم تعطیل هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin57 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز اینقدر که همه گفتن فلان بیمه رو بردیم قبول نکردن و..... من از خانم مغروری که زنگ زد بیا برای ویزات پرسیدم بیمه پارسیان مورد قبول هست؟ گفت عالیه..... ولی ظاهرا سوم تعطیل هستند.
    آدرس بيمه پارسيان: خيابان شريعتي - چند قدم پايين تر از پل صدر كوچه كنار پست-روي ساختمان تابلو داره-هزينه اون هم 283.000 ميشه.
    زود بيريد كه تا قبل از ساعت 10 به سفارت برسيد- بعدش فبول نمي كنن.

نمی دونم سوم بازه یا نه، اما آدرس اون شعبه ای که من رفتم: تهران نو، خاقانی، یه کم جلوتر از ایستگاه خاقانی BRT. همینکه اواسان باشه قبول می کنن. خود سفارت گفت.
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)