نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در كدام از مراكز زير امتحان تافل IBT داده و راضي بوده ايد

رأی دهندگان
591. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سازمان سنجش آموزش كشور

207 35.03%
  • علامه سخن

26 4.40%
  • مجتمع فني تهران

41 6.94%
  • كانون زبان ايران

8 1.35%
  • امير بهادر

163 27.58%
  • دانشگاه شيراز

21 3.55%
  • دانشگاه آمل

24 4.06%
  • دانشگاه اروميه

9 1.52%
  • دانشگاه تبريز

25 4.23%
  • دانشگاه صنعتي اصفهان

34 5.75%
  • دانشگاه اصفهان

2 0.34%
  • مرکز گسترش انفورماتیک استان زنجان iBT

31 5.25%
صفحه 113 از 194 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1935

موضوع: كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط karzan نمایش پست ها
    سلام. آزمون تافل اینترنتی که تو ایران برگزار میشه، واسه دانشگاه های معتیر خارج از کشور اعتبار داره؟
    بله به شرطي كه از اين آموزشگاه ها نباشن كه از گوشه و كنار سبز ميشن و گاهي ادعاي برگزاري تافل هم دارن. بايد سنتر معرفي شده باشه در ETS و همچنين شما ثبت نام رو از سايتشون انجام داده باشي. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

در مورد شرایط دانشگاه صنعتی اصفهان کسی اطلاعات نداره؟ سر وصدا اذیت نمی کنه؟ فاصله پارتیشن ها خوبه؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط karzan نمایش پست ها
    سلام. آزمون تافل اینترنتی که تو ایران برگزار میشه، واسه دانشگاه های معتیر خارج از کشور اعتبار داره؟
    حتما دقت کنید که برای ثبت نام از سایت خود ETS استفاده کنید.حتی اگه سنتری هم نیاز داشته باشه که توی سایت سنتر هم عضو شید این امکان رو میده که یوزر و پسورد ets خودتونو به اونا بدین برای تکمیل ثبت نام.
    به هر حال من ثبت نام مستقیم از خود سایت ETS رو توصیه می کنم.
    موفق باشید

Junior Member

IN MY PROFILES says that my test center is Site ID: STN11497C
    where is this
    I am from the groups who registered for 20 April and they reschdual us again

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab00x نمایش پست ها
    IN MY PROFILES says that my test center is Site ID: STN11497C
    where is this
    I am from the groups who registered for 20 April and they reschdual us again
    سلام. لطفا فارسي بنويسيد. اگر اشتباه نكنم سنتر شما سازمان سنجش سايت C هست.
    ویرایش توسط mtkee : March 28th, 2013 در ساعت 09:56 PM

Senior Member

من یه آزمایشی در امیربهادر دادم و دو تا امتحان تو سنتر معرفت و سنجش.

از امیربهادر و سنجش در مجموع راضی بودم و اگر الان بهم بگین کدومو برای امتحان ترجیح میدم میگم خیلی برام فرقی نمیکنه.

اما سنتر معرفت، برای من در مجموع سنتر خوبی نبود. قبل از امتحان هم کل اینترنت رو زیر و رو کردم بابت اطلاع پیدا کردن در مورد شرایط این سنتر ولی چیز خاصی پیدا نکردم پس اینجا یه سری موارد رو براتون مینویسم.

شرایط کلی:

همه با هم امتحان رو شروع نمیکنن و دو نفر دو نفر عکس میگیرن و وارد اتاق میشن، کلش یه اتاق تقریبا به عرض حدود 6 متر و به طول حدود 9 متر هست که حدود 12 نفر دور تا دور اتاق و رو به دیوار میشینن. یه خانمی مسئول برگزاری هست، یه خانم هم به عنوان مراقب. روی دیوار یونولیت کار کردن که صدا رو بگیره. آب و خوراکی نمیتونین با خودتون ببرین و البته در زمان برک هم به کیف و موبایل و غیره دسترسی دارین و هم کیک و شیر میدن.

مزایا:

شاید تعداد نفرات کم جز مزایاش باشه

معایب:

1-همینکه نشستم کامپیوترم خاموش شد و پشت یه کامپیوتر دیگه نشستم.

2-هدست من قابل تنظیم تا جلوی دهنم نبود و اعتراض هم که کردم گفتن استاندارد ets هست! در صورتیکه نوع دیگه هدست هم اونجا وجود داشت

3-بالای سرم یه مهتابی روی دیوار نصب بود و نورش به صورتی روی برگه چک نویسم تابیده میشد که برای اولین بار در عمرم معنی اینکه به خاطر تابش بد نور نشه نوشته رو خوند رو درک کردم!

4- برگه های چک نویس دو رنگ مختلف بود، تقریبا نارنجی و قرمز که رنگ پر رنگتر اصلا با اون تابش نور قابل خوندن نبود و شاید فکر کنین دارم غلو میکنم ولی حدود 30 درجه خودمو کج کرده بودم تا نوشته ها رو بخونم. بهشون گفتم از اون برگه های کم رنگ بدین، گفتن تموم شد! میگفتن استاندارد ets هست!

5- دو تا مداد داده بودن که حداقل اگر خودکار میدادن یه چیزی دیده میشد!

6- پارتیشن نداشت.

7- میزهای بسیار کوچکی داشت که جای کافی برای اینکه شما برگه چک نویس رو به صورت معمول برای نت برداشتن قرار بدین نداشت. باید کیبورد رو کاملا هل میدادین زیر پایه های مانیتور lcd بعد کاغذ رو با یه زاویه رو میز میزاشتین تا بشه کل کاغذ رو روی میز قرار داد.

8- صدا بیشتر از جاهای دیگه اذیت میکرد! با وجود اینکه تعداد کم بود!

خلاصه در مجموع من معرفت که امتحان دادم شدم 79، فقط 20 روز بعدش سنجش امتحان دادم شدم 93. که 10 روز اول هم تا نمره م بیاد خیلی جدی نخونده بودم.

اگر مجبور شدین معرفت امتحان بدین، بگین از هدستهایی بده که تا کنار دهن تنظیم میشه. مهتابی به دیوار نصب شده، ترجیحا بگین زیر مهتابی نمشینین (شاید هم اونجا قرار نبوده کسی بشینه ولی چون کامپیوترم خاموش شد به اجبار اونجا بردنم، نمیدونم) اگر هم مجبور شدین بشینین برگه چک نویس کم رنگ بگیرین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    من یه آزمایشی در امیربهادر دادم و دو تا امتحان تو سنتر معرفت و سنجش.

از امیربهادر و سنجش در مجموع راضی بودم و اگر الان بهم بگین کدومو برای امتحان ترجیح میدم میگم خیلی برام فرقی نمیکنه.

اما سنتر معرفت، برای من در مجموع سنتر خوبی نبود. قبل از امتحان هم کل اینترنت رو زیر و رو کردم بابت اطلاع پیدا کردن در مورد شرایط این سنتر ولی چیز خاصی پیدا نکردم پس اینجا یه سری موارد رو براتون مینویسم.

شرایط کلی:

همه با هم امتحان رو شروع نمیکنن و دو نفر دو نفر عکس میگیرن و وارد اتاق میشن، کلش یه اتاق تقریبا به عرض حدود 6 متر و به طول حدود 9 متر هست که حدود 12 نفر دور تا دور اتاق و رو به دیوار میشینن. یه خانمی مسئول برگزاری هست، یه خانم هم به عنوان مراقب. روی دیوار یونولیت کار کردن که صدا رو بگیره. آب و خوراکی نمیتونین با خودتون ببرین و البته در زمان برک هم به کیف و موبایل و غیره دسترسی دارین و هم کیک و شیر میدن.

مزایا:

شاید تعداد نفرات کم جز مزایاش باشه

معایب:

1-همینکه نشستم کامپیوترم خاموش شد و پشت یه کامپیوتر دیگه نشستم.

2-هدست من قابل تنظیم تا جلوی دهنم نبود و اعتراض هم که کردم گفتن استاندارد ets هست! در صورتیکه نوع دیگه هدست هم اونجا وجود داشت

3-بالای سرم یه مهتابی روی دیوار نصب بود و نورش به صورتی روی برگه چک نویسم تابیده میشد که برای اولین بار در عمرم معنی اینکه به خاطر تابش بد نور نشه نوشته رو خوند رو درک کردم!

4- برگه های چک نویس دو رنگ مختلف بود، تقریبا نارنجی و قرمز که رنگ پر رنگتر اصلا با اون تابش نور قابل خوندن نبود و شاید فکر کنین دارم غلو میکنم ولی حدود 30 درجه خودمو کج کرده بودم تا نوشته ها رو بخونم. بهشون گفتم از اون برگه های کم رنگ بدین، گفتن تموم شد! میگفتن استاندارد ets هست!

5- دو تا مداد داده بودن که حداقل اگر خودکار میدادن یه چیزی دیده میشد!

6- پارتیشن نداشت.

7- میزهای بسیار کوچکی داشت که جای کافی برای اینکه شما برگه چک نویس رو به صورت معمول برای نت برداشتن قرار بدین نداشت. باید کیبورد رو کاملا هل میدادین زیر پایه های مانیتور lcd بعد کاغذ رو با یه زاویه رو میز میزاشتین تا بشه کل کاغذ رو روی میز قرار داد.

8- صدا بیشتر از جاهای دیگه اذیت میکرد! با وجود اینکه تعداد کم بود!

خلاصه در مجموع من معرفت که امتحان دادم شدم 79، فقط 20 روز بعدش سنجش امتحان دادم شدم 93. که 10 روز اول هم تا نمره م بیاد خیلی جدی نخونده بودم.

اگر مجبور شدین معرفت امتحان بدین، بگین از هدستهایی بده که تا کنار دهن تنظیم میشه. مهتابی به دیوار نصب شده، ترجیحا بگین زیر مهتابی نمشینین (شاید هم اونجا قرار نبوده کسی بشینه ولی چون کامپیوترم خاموش شد به اجبار اونجا بردنم، نمیدونم) اگر هم مجبور شدین بشینین برگه چک نویس کم رنگ بگیرین
    مکان نشستن توسط ETS مشخص میشه و سنتر ها ظاهرا دخالتی ندارن و اینکه بعید بخاطر این مشکلات شما اینقدر نمرتون فرق کنه. من برای دوستانی که ثبت نام کردن بعدش این مطالب میخونن بگم که اصلا استرس برای خودتون ایجاد نکنید بخاطر اینکه در حالت کلی جایی که آزمون میدید روی نمرتون تاثیر محسوسی نمیگذاره مگر اینکه اونجا دچار مشکلی بشید و در این صورت با اعتراض به آن در بیشتر موارد ووچر رایگان میدن که دوباره امتحان بدید.

Junior Member aff1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering (PhD), UBC

من هم سنجش و هم علامه سخن امتحان دادم.

سنجش خیلی بهتر بود و علامه سخن به هیچ وجه مناسب نیست!

علامه سخن خیلی گیر الکی به خودکار و مداد و ... می دادن نمیگذاشتن خوراکی ببرید. صندلی ها به قدری نزدیک بود که مشکل ساز بود. کامپیوتراش داغون بود و چون رفرش ریت مونیتور رو (برای همه) کم تنظیم کرده بودن تصویر لرزش داشت که چشم رو خسته می کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Philosophy in Business, Massey University, New Zealand

سلام دوستان
    ببخشید من می خوام 30 June امتحان بدم تهران
    اولین باریه که امتحان میدم
    چند تا سوال دارم که ممنون میشم از دوستان، هرکسی تجربه داره راهنمایی ام کنید.
    1- از مراکز زیر کدام رو توصیه می کنید؟
    Tehran Institute of Technology Valieasr Ave (Dibagaran Tehran) (STN13260A)
    Allameh Sokhan (STN12010A)
    Amirbahador Educational Complex (STN12390A)
    2- سوال دوم اینکه به نظرتان، با توجه به اینکه ظاهرا، آخرین تاریخ برگزاری تافل iBT امسال همین 30 June هست و از آنجا که من آماده میشم آذرماه برای دانشگاه موردنظرم مدارک بفرستم،
    آیا فقط همین تاریخ که آخرین تاریخ هست و می خوام فرصت خوندن داشته باشم ثبت نام کنم یا در دو تاریخ ثبت نام کنم و امتحان بدم که شانس قبولی داشته باشم؟
    3- سوال سوم اینکه من هم بار اوله که امتحان میدم و هم فقط 3 ماه فرصت دارم، پایه زبانم بد نیست، مقاله دارم و کتاب تخصصی (البته در زمینه بازاریابی) ترجمه کردم اما عالی نیست زبانم.
    به نظرتون تو 3 ماه میشه رسوند و نمره خوب آورد؟
    4- اگر بله، چه منابعی رو تو 3 ماهی که دارم، وقت بزارم بخونم؟ چون نمی تونم همه چی بخونم. فرصت کمه.
    ظاهرا بارونز، دلتا و کمبریج توصیه می شه... نمی دونم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kousar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من می خوام 30 June امتحان بدم تهران
    اولین باریه که امتحان میدم
    چند تا سوال دارم که ممنون میشم از دوستان، هرکسی تجربه داره راهنمایی ام کنید.
    1- از مراکز زیر کدام رو توصیه می کنید؟
    Tehran Institute of Technology Valieasr Ave (Dibagaran Tehran) (STN13260A)
    Allameh Sokhan (STN12010A)
    Amirbahador Educational Complex (STN12390A)
    2- سوال دوم اینکه به نظرتان، با توجه به اینکه ظاهرا، آخرین تاریخ برگزاری تافل iBT امسال همین 30 June هست و از آنجا که من آماده میشم آذرماه برای دانشگاه موردنظرم مدارک بفرستم،
    آیا فقط همین تاریخ که آخرین تاریخ هست و می خوام فرصت خوندن داشته باشم ثبت نام کنم یا در دو تاریخ ثبت نام کنم و امتحان بدم که شانس قبولی داشته باشم؟
    3- سوال سوم اینکه من هم بار اوله که امتحان میدم و هم فقط 3 ماه فرصت دارم، پایه زبانم بد نیست، مقاله دارم و کتاب تخصصی (البته در زمینه بازاریابی) ترجمه کردم اما عالی نیست زبانم.
    به نظرتون تو 3 ماه میشه رسوند و نمره خوب آورد؟
    4- اگر بله، چه منابعی رو تو 3 ماهی که دارم، وقت بزارم بخونم؟ چون نمی تونم همه چی بخونم. فرصت کمه.
    ظاهرا بارونز، دلتا و کمبریج توصیه می شه... نمی دونم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز
    1. اینطور که دوستان تجربیات شان را بیان کرده اند ، به نظر دیباگران و امیربهادر بهتره.
    2. احتمالا تا یکی دو هفته تاریخ های July هم باز بشه. پس لزومی نداره حتما 30 June امتحان بدین.
    3. بستگی به خودتون داره ؛ ولی 3 ماه زمان خوبیه و میشه رسوند.
    4. برای لغت کتابهای 504 و Essential words for TOEFL و اگه وقت داشتید 400Must Have for TOEFL ؛ کتابهای ETS و دلتا و بارونز و کمبریج را هم سریع بخونید ؛ در نهایت برید سراغ NoteFull و آخرش هم حتما TPO ها را کار بکنید. ( همه این منابع از کتابخانه فروم قابل دانلود است. )
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)