صفحه 299 از 638 نخستنخست ... 199249289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309349399 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,981 تا 2,990 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

با سلام بر همگی
    من یک ماه پیش مدارکم به سفارت دادم و الان برای همسرم میخواهم افدام کنم. مدارک مورد نیاز و هزینه چقدر میشود؟
    با تشکر

Junior Member

با سلام به همگی

امروز بعد حدود 4.5 ماه ویزای من اومد. اما متاسفانه ویزا رو طبق پاسپورت قبلی من صادر کردن!! (حدود دو ماه پیش برام یه نامه اومده بود که ازم مجدداً نامه سابقه کاری رو ازم خواسته بودند و در ضمن گفته بودند که با توجه به اینکه پاسپورتم حدود 2.5 سال از اعتبارش مونده میتونم عوضش کنم که منم اینکارو کردم و کپی اش رو همون موقع تبردم سفارت تحویل خانم مغروری دادم که براشون بفرسته... اما نمیدونم اینا براشون نفرستادن یا اونا اشتباه کردن ...) کسی تا حالا با این مشکل مواجه شده؟
    در ضمن ویزای خانمم هم هنوز نیومده. اونایی که تجربه دارن حدوداً چقدر طول میکشه تا اونم بیاد؟ (من حدود یکماه بعد تحویل مدارکم واسه خانمم مدارکو آنلاین فرستادم...)

ممنون

Junior Member

سلام مجدد

اینو هم اضافه کنم که من اواسط نوامبر مدارکم رو دادام سفارت.
    لیسانس: مهندسی برق - الکترونیک
    فوق لیسانس: مهندسی صنایع - سیستم
    سابقه کاری: حدود 10 سال در زمینه مهندسی برق - الکترونیک (فول تایم)
    زبان: آیلتس آکادمیک 6

ممنون

سلام
    من از بعد لیسانسم بیمه و سابقه کار داشتم. که میشه 8 سال و ارائه دادم.
    اما بعضیا هم میگفتن سابقه حین تحصیل قبول نیست که بازم بعد فوق 4 سال داشتم که مشکلی نبود فکر کنم نهایتاً 5 امتیاز از سابقه گرفتم از اونجایی که عمران احتمالً اصلاً پوزیتیو لیست نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس عمران- عمران و فوق لیسانس عمران گرایش ژئوتکنیک رو دارم. سوابق کاری من هم با توجه به بیمه مرتبط با رشته ام (ساختمان سازی) مشخص و مستند هستش. می خواستم بدونم آیا واجد شرایط برای مهاجرت به دانمارک هستم یا نه؟ واقعیتش گیج شدم. اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_ziabari نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز و بخصوص بهزاد عزیز هم که چند وقت پیش هم اطلاعالت خوبی بهم داده بود
    من 16 آبان 91 مدارک تحویل دادم و 1 فروردین ویزام حاضر شد.
    (فوق عمران سازه هیدرولیکی پلی تکنیک بودم . سن :31 ، ielts:6.5 )
    به هر حال تا اینجاش جهت اطلاع دوستانی بود که منتظر ویزاشون بودن که برای من تقریباً 4.5 ماهه شد و نسبتاً خیلی برای خودمم زود بود.

از اینجا به بعد بازم مزاحم آقا بهزادم که آیا میدونید من کجا می تونم 3 ماه یا بیشتر اقامت موقت با هم خونه ای چیزی داشته باشم.
    خوب واقعاً من که هیچ کیو اونجا نمیشناسم بیام چی میشه.
    من تازه می خوام واسه همسرم اقدام کنم که احتمالاً 2و3 ماهی طول میکشه تا به من الحاق بشه ولی قبلش واقعاً باید بتونم از پس خودم بر بیام.
    اینجا کلاس dansk رفتم ولی خیلی بلد باشم سطح 1 هستم.
    آیا میدونید چه شرکتهایی و چه سایتهای خوبی واسه رشته عمران هست که بهشون رزومه بدم؟
    سایت رایگان واسه جستجوی خونه سراغ دارین؟
    به هر حال خیلی چیزا هست که خیلی خیلی لطف میکنید اگه به عنوان یه تازه وارد راهنماییم کنید و هر اطلاعات مفیدی که خودتون می دونید چون باید تا سه ماه دیگه جمع و جور کنم بیام

دوستانی هم که شاید شرایطی مثل من دارن شاید دنبال همخونه باشین من هستم.
    دوست عزیز من هم رشته شما هستم (فوق لیسانس عمران گرایش سازه های هیدرولیکی از دانشگاه فردوسی) و مدارکم رو 15 آذر به سفارت تحویل دادم ، من سه سال سابقه کار به سفارت دادم و نمره آیلتس بنده 6.5 و سن 29 سال آیا کفایت می کند؟ ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak_EE نمایش پست ها
    با سلام به همگی

امروز بعد حدود 4.5 ماه ویزای من اومد. اما متاسفانه ویزا رو طبق پاسپورت قبلی من صادر کردن!! (حدود دو ماه پیش برام یه نامه اومده بود که ازم مجدداً نامه سابقه کاری رو ازم خواسته بودند و در ضمن گفته بودند که با توجه به اینکه پاسپورتم حدود 2.5 سال از اعتبارش مونده میتونم عوضش کنم که منم اینکارو کردم و کپی اش رو همون موقع تبردم سفارت تحویل خانم مغروری دادم که براشون بفرسته... اما نمیدونم اینا براشون نفرستادن یا اونا اشتباه کردن ...) کسی تا حالا با این مشکل مواجه شده؟
    در ضمن ویزای خانمم هم هنوز نیومده. اونایی که تجربه دارن حدوداً چقدر طول میکشه تا اونم بیاد؟ (من حدود یکماه بعد تحویل مدارکم واسه خانمم مدارکو آنلاین فرستادم...)

ممنون
    من فكر مي كنم سفارت براشون نفرستاده! شما كپي پاس جديدتونو ببريد سفارت و دوباره به خانم مغروري بگين كه پاستونو عوض كرديد احتمالا زير دوهفته ويزاي جديد با پاس جديد براتون مياد ولي متاسفانه مدت اقامتتون احتمالا كمتر از سه سال صادر شده كه اونو ميتونيد از نامه اي كه بهتون دادن متوجه شيد
    توصيه اكيد به تمام دوستانيكه مي خوان پاسشونو عوض كنند هم به سفارت كپي پاس جديدتونو بدين هم براي دانمارك ايميل كنيد كه اينطوري نشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

با سلام

من و خانمم ويزامون آخر اسفند اومده و ميخوام حدود 15 خرداد ( June 5) بيام براي اجاره اتاق. قصد موندن هم ندارم فقط آدرس ميخوام اگه كسي داره PMبده.

ممنون

سلام دوستان عزیز
    خیلی گشتم ولی نتونستم اطلاعاتی درباره میتینگ آقای شمس الدین پیدا کنم فکر کنم ۲۲ فرروردینه . میشه اطلاعات کاملتری اگه دارین بفرمایید.
    نکته دیگه اینکه دوستانیکه جلسه قبل رو رفتن لطفا ما رو هم مستفیض فرمایند نکات مهمشو بگن.

یشاپیش متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siyamakis نمایش پست ها
    سلام
    معمولا سفارت کپی پاسپورت شما را میخواد و شما باید جلوی تاریخ ورود و خروج خود را مشخص کنید.

معمولا کسانی که خارج از کشور بودن و دارای اقامت تحصیلی یا کاری " باید از ان کشور عدم سوئ پیشینه بگیرن و به سفارت تحول دهند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)