صفحه 14 از 153 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1527

موضوع: بروز رسانی پرونده در مرحله فدرال مهاجرت کبک (به درخواست آفیسر یا به میل متقاضی)

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

پیش فرض پاسخ : چگونگی تکمیل فرم های درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مدیکال (پس از C

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    ممنون پاشای عزیز.یه سوال داشتم آیا با آپدیت لندینگ فی رو هم می خوان؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی تکمیل فرم های درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مدیکال (پس از C

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    دوستان ذکوری که خدمت سربازی رو گذروندن

چند وقت بعد از تحویل کارت پایان خدمت به پلیس بعلاوه ی ده، کارت جدید رسیده به دستشون؟ به من گفتن 2 3 ماااااااه!!!!

به امید خبرای خوش لحظه به لحظه
    من اقدام کردم 2 ماه بعدش اومد.
    رشته : 6 امتیازی، مجرد، مصاحبه کبک : 11 اکتبر 2010 ، فایل فدرال : 12 اکتبر 2010، آپدیت از پاریس : 13 می، مدیکال: 23 آگست، ویزا:14 آوریل 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

یه سوال داشتم آیا با آپدیت لندینگ فی رو هم باید بفرستیم ؟

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    ممنون پاشای عزیز.یه سوال داشتم آیا با آپدیت لندینگ فی رو هم می خوان؟
    اگه نداده باشید بله

Junior Member

سلام پاشاجان من فرم 0008 را با اون قدیمیه که پر کرده بودیم مقایسه کردم من که تغییری ندیدم فقط فکر می کنم تو همون صفحه اولش قسمت 4 که محل آفیس رو می خواهد باید بجای آنکارا بنویسیم پاریس درسته؟میشه دقیق بگی به انگلیسی چی تایپ می کنی دراین قسمت؟
    مصاحبه 10 ژوئن 2010
    فایل فدرال 14 ژوئن 2010.صفر امتیازی
    دریافت آپدیت دوم از پاریس 13 می 2013 . دریافت مدیکال 28 ژوئن 2013
    رسید مدیکال 11 جولای 2013 . دریافت ایمیل پاس ریکوئست 6 سپتامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط shari3 نمایش پست ها
    سلام پاشاجان من فرم 0008 را با اون قدیمیه که پر کرده بودیم مقایسه کردم من که تغییری ندیدم فقط فکر می کنم تو همون صفحه اولش قسمت 4 که محل آفیس رو می خواهد باید بجای آنکارا بنویسیم پاریس درسته؟میشه دقیق بگی به انگلیسی چی تایپ می کنی دراین قسمت؟
    Visa office in Paris - France

سلام من واقعا هنوز نفهمیدم چطور لندینگ فی رو پرداخت کنم؟؟!! اگه کسی راهی داره یا صرافی یا جایی میشناسه یاری بده!! اگر از خارح پرداخت بشه اصلش تا به دستمون بیاد که....اکه کانادا کسی رو داشته باشی میتونه کادی کنه؟ ممنونم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmon نمایش پست ها
    سلام من واقعا هنوز نفهمیدم چطور لندینگ فی رو پرداخت کنم؟؟!! اگه کسی راهی داره یا صرافی یا جایی میشناسه یاری بده!! اگر از خارح پرداخت بشه اصلش تا به دستمون بیاد که....اکه کانادا کسی رو داشته باشی میتونه کادی کنه؟ ممنونم
    من خودمم دنبال جواب این سوالم ولی انتهای نامه که شما گذاشتین شماره حساب و سوئفت کد پاریس وجود داشت .با داشتن اینها بنظر میرسه میشه از صرافی ها یا کسانی خارج از ایران خواست این پول رو بریزند(البته من مثل شما خوش شانس نیستم و هنوز آپدیت نگرفتم ) بهرحال اگه مطمئن شدم همین جا می گم
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

ApplyAbroad Hero

دوستان من هم سردرگم شدم، وقتی مانی اوردر قبول نمیکنن چطوری باید پول بدیم؟
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    دوستان من هم سردرگم شدم، وقتی مانی اوردر قبول نمیکنن چطوری باید پول بدیم؟
    بایستی از صرافیها پرسید...حتما باید بشه حواله کرد به بانک پاریس ...ولی تو ایمیل اصل حواله رو میخواد که توش اسم و فایل نامبر و...اینا ذکر شده باشه ...پس فرمت و زبان رسیدی که میدن مهمه..درسته؟؟!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)