نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 94 از 246 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

من در مورد اکونومی چیزی نمیدونم. میشم لطفا منو راهنمایی کنین؟ من شاید 10 کیلو بار اضافه داشته باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hannover_2013 نمایش پست ها
    من در مورد اکونومی چیزی نمیدونم. میشم لطفا منو راهنمایی کنین؟ من شاید 10 کیلو بار اضافه داشته باشم.
    بليط هاي اكونومي همان بليط هاي معمولي هستند

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس برق-الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

درود
    من کلاسم شروع شده و می خواهم هر چه سریعتر از تهران برم کلن (آلمان) و تا جایی که می دونم ایران ایر فقط جمعه ها پرواز مستقیم به کلن دارد. و مدرک من شاید این جمعه آماده نشود و تا شنبه یا یکشنبه طول بکشد. به نظرتون برم فرانکفورت و بعد با قطار به کلن سفر کنم؟ من بار زیاد دارم. و دختر تنها هستم. به نظرتون با بار زیاد می تونم در ایستگاه قطار به موقع سوار یا پیاده بشوم؟ قطار چند دقیقه توقف می کند؟ با بار زیاد نمی توانم بین واگن ها زیاد جابجا شوم، چگونه باید تشخیص بدهم که کدام واگن قطار سوار شوم که به صندلی ام نزدیک تر باشد؟ سپاس
    جهت بحث درباره ثبت اختراع جهانی می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:ثبت اختراع بین المللی Patent
    طبق قوانین انجمن: برای تشکر از ارسال یک پست،می توانید امتیاز مثبت بدهید. امتیازدهی سمت راست پایین هر پست قرار دارد.

Junior Member

با سلام،
    من میخوام از ترکیش ایرلاین بلیط بگیرم. سربازی نرفتم و تنها یه بار حق خروج از کشور اونم فقط به مقصد کشور آلمان رو دارم (طبق پاسپورتی که بهم دادند). چون پرواز ترکیش مستقیم نیست به مشکل نمیخورم؟ ممنون میشم اگه دوستی جواب بده...

نقل قول نوشته اصلی توسط kavousi نمایش پست ها
    با سلام،
    من میخوام از ترکیش ایرلاین بلیط بگیرم. سربازی نرفتم و تنها یه بار حق خروج از کشور اونم فقط به مقصد کشور آلمان رو دارم (طبق پاسپورتی که بهم دادند). چون پرواز ترکیش مستقیم نیست به مشکل نمیخورم؟ ممنون میشم اگه دوستی جواب بده...
    خير چه مشكلي
    ما پرواز مستقيم نداريم از ايران به هر نقطه ايي كه

Junior Member aaydaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

نقل قول نوشته اصلی توسط Sofi نمایش پست ها
    درود
    من کلاسم شروع شده و می خواهم هر چه سریعتر از تهران برم کلن (آلمان) و تا جایی که می دونم ایران ایر فقط جمعه ها پرواز مستقیم به کلن دارد. و مدرک من شاید این جمعه آماده نشود و تا شنبه یا یکشنبه طول بکشد. به نظرتون برم فرانکفورت و بعد با قطار به کلن سفر کنم؟ من بار زیاد دارم. و دختر تنها هستم. به نظرتون با بار زیاد می تونم در ایستگاه قطار به موقع سوار یا پیاده بشوم؟ قطار چند دقیقه توقف می کند؟ با بار زیاد نمی توانم بین واگن ها زیاد جابجا شوم، چگونه باید تشخیص بدهم که کدام واگن قطار سوار شوم که به صندلی ام نزدیک تر باشد؟ سپاس

سلام

با قطار های بین شهری مشکلی نیست راحت میتونین سفر کنین، ایران ایر به دوسلدورف پرواز مستقیم نداره!؟ اونجوری خیلی راحت تره ها! با توجه به اینکه دخترین تنها سختی که میتونه داشته باشه این کار بالا پایین کردن چمدون موقع سوار و پیاده شدن از قطاره... نگران نباشین میتونین از آدمایی که اونجا هستن کمک بخواین اگه به تنهایی از عهده اش نتونستین بر بیاین!

باید ببینین صندلیتون تو کدوم قسمت قطار هستش بعد از روی تابلوی اعلان سکو شماره واگنتون رو پیدا کنین و برین اونجا وایسین، بعد اینکه سوار هم شدین چمدوناتون رو تا کنار صندلی لازم نیست ببرین، تو ورودی سالن قسمت های مخصوص هست که چمدون ها رو میشه گذاشت اونجا! راحت و بی دردسر!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavousi نمایش پست ها
    با سلام، من میخوام از ترکیش ایرلاین بلیط بگیرم. سربازی نرفتم و تنها یه بار حق خروج از کشور اونم فقط به مقصد کشور آلمان رو دارم (طبق پاسپورتی که بهم دادند). چون پرواز ترکیش مستقیم نیست به مشکل نمیخورم؟ ممنون میشم اگه دوستی جواب بده...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    خير چه مشكلي ما پرواز مستقيم نداريم از ايران به هر نقطه ايي كه
    ولی من یه جوابهای متناقضی شنیدم که انگار باید مجوز بگیری، یا توقف ترانزیتی کمتر از 2-3 ساعت مشکلی نداره و ... کسی از دوستان شرایط مشابه منو داشته که جواب بده؟

Junior Member

ایران ایر قبلا سه شنبه ها هم پرواز داشت، (چیزی که من خودم اومدم) مطمئن شید قبلش. ماهان به دوسلدورف داره که خیلی نزدیک تر از فرانکفورت هست،
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sofi نمایش پست ها
    درود

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2030 نمایش پست ها
    ایران ایر قبلا سه شنبه ها هم پرواز داشت، (چیزی که من خودم اومدم) مطمئن شید قبلش. ماهان به دوسلدورف داره که خیلی نزدیک تر از فرانکفورت هست،
    حق با شماست
    سه شنبه ها هم پرواز داره

04-21-2013 14-18-47.png

Junior Member

سلام
    اگه کسی بخواهد از تهران بره لایپزیک بهترین و ارزانترین راه واسش چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)