نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
من هم موقعی که پارسال اومدم، همین رو بهم گفتن. ولی بعدا یکی از بچه ها پرسیده بود و ظاهرا بهش گفته بودن که ویزای نوع D احتیاجی به بلیط رفت و برگشت نداره. واسه همین خودش و همچنین بعدا همسرش بلیط یک طرفه گرفتن و الان هم دانمارکن. واسه همین دقیقا قانونش رو نمیدونم. ولی تجربه یکی از بچه ها این بود که مشکلی براش پیش نیومد.

چند نکته در مورد پروازها
اون موقع ایران ایر یه نوع بلیطی داشت که یک ساله بود. قیمتش اون موقع حدود 900 بود و اینطوری بود که بلیط برگشت رو میتونستی تا یک سال تاریخش رو تغییر بدی. البته باید از قبل میگفتی. بدیش این بود که اگر نمیخواستین برگردین، مثل من که برنگشتم، برای کنسل کردن فقط 300 تومان پس میدادن.
کلا هم برای اومدن به اینجا پروازهای پگاسوس، ترکیش، امارات و قطر و ایرفلوت هست. قبلا klM و ایران ایر بود که من شنیدم ایران ایر دوباره راه افتاده. البته دوستانی که طرف یولند می شینن، پرواز ترکیش به آلبورگ و بیلوند هم هست و قبلا KLM هم داشت که ظاهرا کنسل کرده از ایران. البته ممکنه ترکیش ایر به آلبورگ گرونتر از پگاسوس به کپنهاگ و بعد پرواز یا قطار به آلبورگ باشه که باید چک کرد. اما ممکنه کسی حاضر باشه یک مقدار بیشتر پول بده، ولی دیگه مثلا 4 ساعت تو قطار نشینه. اینها گزینه هایی هست که باید با توجه به مسائل مختلف چک بشه.
سلام بهزاد عزیز با تشکر از پاسخ شما . من هم یک بلیط یک طرفه به البورگ مستقیم با ترکیش گرفتم. برای اطلاع دیگر دوستان : چون قیمتش حدود 200 هزار بیشتر از پگاسوس (حدود 850 تومن) +ترن یا پرواز تا البورگ (حدود 350 تومن) بود که با توجه به 4.5 ساعت سفر قطار ویا معطلی در فرودگاه کپنهاگ و اینکه چمدان همراه هست به نظر من مناسب تر بود . البته برای بلیط ترکیش پیداکردن کمترین قیمت ( حدود 420 دلار ) یکم سخت است . چون به های سیزن داریم نزدیک میشیم . البته چون من کارت اعتباری ندارم قیمت ها برای بنده اینطور بود . دوستان دیگری که با کارت اعتباری خودشون بلیط میگیرن ظاهرا قیمت مناسب تر هست.