صفحه 204 از 1141 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214254304704 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab88sh نمایش پست ها
    سلام
    اقا یه سوال شاید خیلی ربطی به تاپیک نداشته باشه
    چرا ماه رمضون بهترین ماه برا اموزشیه مگه تو سپاه چجوریه آموزشی؟
    به هر حال جو سپاه یه جو عقیدتی است و انصافا در کنار مسایل نطامی در دوران آموزشی به مسایل دینی هم خوب پرداخته میشه به درد من که خیلی خوررد
    دوران آموزشی در یک کلام یعنی دوران دویدن و خسته شدن در سپاه و احیانا در ارگان های دیگه فعالیت بدنی به شکل قابل ملاحظه ای کم میشه و با توجه به اینکه اذان هم تقریبا ساعت 9 است و سحر هم نزدیکای 6 صبح عملا وقتی برای اجرای برنامه نمیمونه مثلا من یادمه در دوران آموزشی (پاییز) دو بار از ما تست 3200 متر گرفتند که باید زیر 20 دقیقه میزدیم یادم نمیره هر دوبارش سرما خوردم که تو عمرم اینطور سرمای عفونتی نخورده بودم ! و بهترین دارویی که دریافت کردم ادالت کلد بود!!!اینو میخوام بگم که تو این ماه عمرا اینطور بتازونند یا اینکه روزهای فرد یادمه تربیت بدنی داشتیم تو اون سرمای صبح میگفت با زیرپوش مثل اسب دور میدون صبحگاه بدوید اونم نه یه دور دو دور... تا جان در بدن داری بدو .... عمرا تو ماه رمضون اینو بگن مطمئنا برنامه های عقیدتی فراوانی میگذارند و دیگه وقت اجرای همه برنامه ها واقعا نمیشه ولی یه بدی هم داره که تو تابستونه و بحث گرماشه دیگه !

Junior Member

سلام
    من امریه نفت رو اول اردیبهشت ثبت نام کردم

1.تو سایت که میرم می نویسه "مدارک در حال بررسی است" این یعنی هنوز نتیجه رو نزدن؟ کسی هست نتیجه شو زده باشن؟
    2. من مهندسی مکانیک شبانه ارشد شاهرود با معدل 17.62 هستم اما چون لیسانسم شیراز روزانه با معدل 14.79 بودم فک کردم شاید شیراز بهتر باشه و اون رو به عنوان مدرک زدم. البته مدرک ارشدم و معدلم توی برگ اعزام به خدمت هست. آیا کار درستی کردم؟ بنظرتون می تونم امریه بگیرم؟
    3. اگه قبول شدم، برای اینکه کجا بیفتم آیا می شه پارتی بازی کرد؟ شنیدم اگه بری از یه پتروشیمی پذیرش بگیری تو رو میندازن همونجا.آیا این درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin144 نمایش پست ها
    سلام

1.تو سایت که میرم می نویسه "مدارک در حال بررسی است" این یعنی هنوز نتیجه رو نزدن؟ کسی هست نتیجه شو زده باشن؟
    2. من مهندسی مکانیک شبانه ارشد شاهرود با معدل 17.62 هستم اما چون لیسانسم شیراز روزانه با معدل 14.79 بودم فک کردم شاید شیراز بهتر باشه و اون رو به عنوان مدرک زدم. البته مدرک ارشدم و معدلم توی برگ اعزام به خدمت هست. آیا کار درستی کردم؟ بنظرتون می تونم امریه بگیرم؟
    3. اگه قبول شدم، برای اینکه کجا بیفتم آیا می شه پارتی بازی کرد؟ شنیدم اگه بری از یه پتروشیمی پذیرش بگیری تو رو میندازن همونجا.آیا این درسته؟
    من رفتم تهران بهم گفتن ۲۰ اردیبهشت جواب میدن
    واسه سوال ۲ و ۳ هم نمیدونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin144 نمایش پست ها
    سلام

؟
    سلام فکر کنم هنوز اعلام نتیجه نشده چون برای من هم همین پیغامو می ده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.shiraz نمایش پست ها
    سلام بچها امروز 21 هستش. نتیجه شما رو زدن. خبری نشده؟اگه شد اطلاع بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.shiraz نمایش پست ها
    واسه من هنوز زده مدارک در خال بررسی می باشد

Junior Member

با سلام من یه ماه پیش سایت خاتم الانبیاء بخش امریه سربازی ثبت نام کردم.تاریخ اعزامم هم اول تیره.(مکانیک -کارشناسی ارشد)
    3 روز پیش از قرب مرکز بهم زنگ زدن و مدارک خواستند و منم با فکس براشون فرستادم بعد همون اقا گفت منتظر بشید باهاتون برا جذب تماس می گیرند. بعده 2 ساعت از دو جا تماس گرفتن و مدارک خواستن براشون بفرستم :1-موسسه امین(قرب کربلا) 2-قرب قائم
    منم دومیو مدارک ارسال کردم گفت خودم پیه کارتو می گیرم. موندم چجوری پی گیری باید بکنم که امریم قبول شده؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امریه در سربازی و ویزای امریکا

سلام. من خاتم النبیا و استانداری امریه درخواست دادم. به فاصله 10 روز هر دو قبول کردند. ولی خاتم زنگ زدم که ابطال کنه گفت ما رد کردیم ولی اگه استانداری میتونه ، خودش پذیرش بگیره. ما نمتونیم ابطال کنیم.
    حالا چی میشه؟ هر دو رد میشه؟
    چطور میشه دقیقا پیگیری کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امریه خاتم

با سلام من یه ماه پیش سایت خاتم الانبیاء بخش امریه سربازی ثبت نام کردم.تاریخ اعزامم هم اول تیره.(مکانیک -کارشناسی ارشد)
    3 روز پیش از قرب مرکز بهم زنگ زدن و مدارک خواستند و منم با فکس براشون فرستادم بعد همون اقا گفت منتظر بشید باهاتون برا جذب تماس می گیرند. بعده 2 ساعت از دو جا تماس گرفتن و مدارک خواستن براشون بفرستم :1-موسسه امین(قرب کربلا) 2-قرب قائم
    منم دومیو مدارک ارسال کردم گفت خودم پیه کارتو می گیرم. موندم چجوری پی گیری باید بکنم که امریم قبول شده؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امریه خاتم

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa89 نمایش پست ها
    راستش من خودم امریه نگرفتم ولی یه بار که رفتم اونجا کاراشون زیاد در و پیکری نداشت
    اگه می تونی بری و تهرانی هستی که برو ولی اگه نیستی زنگ بزن و یه جوری مطئن شو که کارت اوکی شده
    به همون تلفن خونه ش که زنگ بزنی و گیر سه پیچ بدی حتما تو رو به جایی وصل می کنه که میتونه بهت بگه کارت اوکی شده یا نه
    از من می شنوی تو ایران هیچ وقت نباید بشینی تا ببینی انجام میدن یا نه چون خیلیا کاراشون بی نظمه و بعضیاشون هم بی مسئولیت هستند
    یه هو کار شما یه جایی گم میشه و شما هم نمی فهمی و کارت گیر می کنه

چند تا سوال داشتم
    1.شما پارتی هم داشتی؟
    2.مدرکت از کدوم دانشگاهه؟(اصلا اهمیتی داره؟)
    3.نگفتن کجا می ندازنت؟
    4.کی اسم نوشتی و تاریخ اعزامت کی خورده بود؟ (موقع ثبت نام دفترچه فرستاده بودی؟)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)