صفحه 306 از 306 نخستنخست ... 206256296297298299300301302303304305306
نمایش نتایج: از شماره 3,051 تا 3,059 , از مجموع 3059

موضوع: آرشیو شده : مدارک ویزای انگلستان (تا جون سال 2013)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مدارک ویزای انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت پاسختون. به نظر شما با تجربه ای که دارین برای فاصله یک سال و نیم اینکه بگم بخشیش رو داشتم برای IELTS آماده می شدم و بخش دیگه هم رو یه پروژه کار می کردم و مقالشم Submit شده خوبه؟ من می تونم مدرک ساختگی آماده کنم که نشون بده 8 ماه داشتم کار می کردم اما اگر همون توضیحات کافی باشه ترجیح می دم دروغ نگم.
    نیازی به مدرک سازی نیست، توضیح قانع کننده ای داشته باشید (مثل توضیح شما) کافیه.

سلام، دیروز یکی از دوستام به من گفت که در مورد بلیط سوال کنم. به نظر شما اگر کسی بلیط رفت و برگشت برای انگلیس داشته باشه می تونه مدرک خوبی باشه برای برگشتن به ایران؟

ApplyAbroad Guru

سلام، دیروز یکی از دوستام به من گفت که در مورد بلیط سوال کنم. به نظر شما اگر کسی بلیط رفت و برگشت برای انگلیس داشته باشه می تونه مدرک خوبی باشه برای برگشتن به ایران؟
    خیر. اینطوری بود که همه بلیت میخریدند این مشکل برطرف میشد. در مورد ویزای دانشجویی که اصلا منطقی هم نیست شما برای یک سال دیگه بلیت بخرید.

Junior Member

دیروز CAS رو برای من میل کردند. توش فقط مدرک ارشدم رو نوشته با تافل. یعنی مدرک لیسانس رو اصلا ندم به سفارت!؟ این طبیعیه؟

سلام، من تو فروم چند جا دیدم که باید از مدارک کپی گرفته بشه اما بعضی جاها هم گفتن کپی نیازی نیست. 1- من از همه مدارکم، اصل مدرک فارسی و ترجمه ها و اپلیکیشن فرم و appendix 8، کپی بگیرم؟ 2- ترجمه مدارکم مربوط به 5 ماه پیش هست دوباره ترجمه کنم؟ 3- دارلترجمه، ترجمه ریز نمرات و ترجمه دانشنامه و کپی های فارسی ها همه اینها رو به هم وصل کرده و جدا کردنش فقط کار خود دارلترجمه هست آیا سفارت هر مدرکی رو جداگانه بدون اینکه به هم وصل باشن می خواد؟ کپی های فارسی باید جدا از ترجمه ها باشه؟

Junior Member

سلام، من تو فروم چند جا دیدم که باید از مدارک کپی گرفته بشه اما بعضی جاها هم گفتن کپی نیازی نیست. 1- من از همه مدارکم، اصل مدرک فارسی و ترجمه ها و اپلیکیشن فرم و appendix 8، کپی بگیرم؟ 2- ترجمه مدارکم مربوط به 5 ماه پیش هست دوباره ترجمه کنم؟ 3- دارلترجمه، ترجمه ریز نمرات و ترجمه دانشنامه و کپی های فارسی ها همه اینها رو به هم وصل کرده و جدا کردنش فقط کار خود دارلترجمه هست آیا سفارت هر مدرکی رو جداگانه بدون اینکه به هم وصل باشن می خواد؟ کپی های فارسی باید جدا از ترجمه ها باشه؟
    من چند وقت پیش اینارو از یه مشاور پرسیدم. ۱.فرم ها نیاز به کپی نیست فقط اگه خواستید یه کپی بره خودتون نگه دارید. بقیه مدارک باید کپی و اصل به سفارت داده بشه.۲.ترجمه مدارک مالی حتما باید جدید باشه اما بقیه مدارک در صورتی که تغییر نکردن خیلی مهم نیست.۳.کپی فارسی چسبیده به ترجمه خودش کپی محسوب میشه پس شما همون ترجمه (با کپی چسبیده) و اصل رو به سفارت بدید و نیاز به جداسازی نیست.

Junior Member

من یه سوال دارم شاید ظاهر ساده باشه ولی به نظرم خیلی مهم!
    تو سفارت موقع تحویل مدارک خود طرف دونه دونه می گه فلان مدرک و بده و ما به ترتیب هرچی اون میخواد رو بهش تحویل می دیم یا اینکه همه مدارک مورد نیاز رو باید به صورت "کپه ای" تحویل بدیم و زیاد و کمش پای خودمون هست؟
    اگر به روش اول باشه خیلی خوبه آدم خیالش راحت چیزی زیادی یا کم نداده! :|

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_sh نمایش پست ها
    من یه سوال دارم شاید ظاهر ساده باشه ولی به نظرم خیلی مهم!
    تو سفارت موقع تحویل مدارک خود طرف دونه دونه می گه فلان مدرک و بده و ما به ترتیب هرچی اون میخواد رو بهش تحویل می دیم یا اینکه همه مدارک مورد نیاز رو باید به صورت "کپه ای" تحویل بدیم و زیاد و کمش پای خودمون هست؟
    اگر به روش اول باشه خیلی خوبه آدم خیالش راحت چیزی زیادی یا کم نداده! :|
    جواب این سوال قبلا داده شده. افرادی که در VFS هستند اپراتورند و هیچ اهمیتی نظراتشون نداره. شما باید مدارک رو درست بدید. بعدا به صورت کپه میریزند رو میز افسر ویزا و ایشون بررسی میکنه!

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

با سلام،

با توجه به اینکه برای انواع مختلف ویزا (دانشجویی، ویزیت، کار) تاپیک های تخصصی اختصاص داده شده، پس وجود این تاپیک دیگر مورد نیاز نمیباشد و باعث پراکنده شدن بحث ها خواهد شد.

این تاپیک برای همیشه بسته خواهد شد و به مرور زمان پست های مفید به تاپیک های تخصصی منتقل خواهند شد.

در صورتی که در خصوص این تاپیک یا انجمن انگلستان پیشنهادی دارید لطفا با ایجاد تاپیک جدید در اینجا مطرح بفرمایید.

با احترام

مدیر انجمن
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)